Co zmienić w pierwszej kolejnosci?

Mam trochę kasy (600zł). Konfiguracja mojego kompa jest w podpisie. Co powinieniem zmienić w pierwszej kolejności (nie piszcie, że wszystko :slight_smile: bo to później).

Podajcie propozycje np. z allegro lub sklepów internetowych.

I tak pytanie na marginesie czy normalnie da się wyłaczyć zintegrowana grafe z mojej płyty głownej i zamienić na lepszą?

Co na kompputerze robisz najczęściej?

Nie lepiej zostawić to 6 stów, na wymienaę całości?

odłuż te pieniądze lepiej i dozbieraj :slight_smile: albo kup sobie jakieś fajne buty :slight_smile:

albo zaproś dziewczyne do jakiejś dobrejk knajpy :stuck_out_tongue: za 600 poszalejesz pożądnie przez noc :slight_smile: :stuck_out_tongue:

szkoda ładować kase w ten komp ! bo tu trzeba zmienić wszystko !

jeśli zaczniesz go modernizować to tylko wydasz kase a wzrost wydajności i tak nie będzie za duży

no ale jeśli ąż tak się uparłeś to grafa i dołożyć ram

Myślę, że w Twojej obecnej konfguracji komputera powinna pójść na wymianę płyta główna oraz procek. Chociaż akurat na to może troszkę zabraknąć pieniędzy.

Proponuję napisać do jakich celów używasz aktualnie komputera ponieważ wtedy będzie łatwiej dobrać konfigurację - jak najbardziej do Twoich potrzeb.

Co do wyłączenia zintegrowanej karty graficznej. Służy do tego opcja Init Display First , w BIOSie. Więcej na temat jej powinno być w instrukcji obsługi płyty głównej.

Ewentualnie możesz zajrzeć TU.

Ja bym powiedział że do codziennej pracy komp bardzo dobry.

Ale jeśli lubisz często grać to na pewno ram, procek, grafa .

Tak więć chyba lepiej nie dokupywać na razie części a potem złożyć od nowa nowego kompa.

Szczerze to domyslałem,że tak będzie, ale teraz mnie upewniliście. W wakacje troche kasy i nowy komp skaładac… pod Viste :stuck_out_tongue: