Co zmienic w tym zestawie?

Dawno nie pisalem, ale mam nadzieje, ze nie bede musial zakladac nowego postu dla tego problemu. Otoż, wszystko działa jak należy oprocz pie*** WinXP64bit, nie moglem znalezc wszystkich sterow wiec tak szysbko jak go zainstalowalem tak go szybko wywalilem i teraz siedze na 3gb ramu:( W kazdym badz razie nie o to chodzi. Chcialem zebyscie mi pomogli go bezpiecznie podkrecic. Mozecie mi poradzic co i jak?

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3426 :twisted: :twisted:

I tak byś nie wykorzystał tego ostatniego gigabajta i tak, więc nie ma co rozpaczać. :slight_smile:

viewtopic.php?t=42924 - co prawda stare, ale promujmy lokalny patriotyzm :slight_smile:

No tak :slight_smile: To juz widzialem :stuck_out_tongue: Myslalem, że może jest cos jeszcze.

Jeszcze jedno. Na ile jest mozliwe, że temperatura rzeczywista i ta wskazywana przez Bios moze sie różnić (jeśli to w ogóle możliwe) i jak bardzo może sie różnić? Ponadto to samo pytanie tylko jeśli chodzi o dołączony do płyty głownej (MSI) program do monitowania systemu, a mianowicie Dual Core Center. Jakie tu mogą wystąpić zbierzności? Czy ktoś korzystał z tego programu?