Co zrobić aby program działał szybciej

Mam problem z programem (oryginalnym) HipHop eJay 5. Program działa strasznie wolno i zacina się. Nie da się w nim pracować przy takiej szybkości programu.

Jeśli chodzi o wymagania to zgadza mi się wszystko oprócz punktów:

1. Kompatybilny 4MB OpenGL 1.1 (Upewnij się, że zainstalowałeś najnowsze sterowniki do karty grafiki) Kompatybilna karta grafiki DirectX® VGA (16bitowa głębia koloru, 800 x 600)

Wiem że ja mam NVIDIA GeForce4 MX 440, czy to moze być?

2. Kompatybilna karta dźwiękowa DirectX® (16 bitowa)

Ja wiem tylko tyle że mam VIA AC’97 Audio (WAVE) :frowning:

Zależy mi na tym aby program działał poprawnie, proszę o pomoc…!

nie wiem jak to jest z geforce 4 i opengl, ale chyba każda w miarę dobra karta ma wspacie na opengl. Jeżeli masz jakieś badziewia w stylu vsta transformation pack to wywal, to jest syf bez którego da się norlanie pracowac. Jeżeli korzystasz z winampa to jeżeli dobrze pamiętam ma on coś jak Winamp Agent, możliwe że wyłączenie tego poprawi trochę działanie programu, wiem że u znajomego kiedyś pomogło, ale nie mogę zagwarantować.

W skrócie:

  1. Wywal beznadziejne upiekszacze win

  2. Wyłącz winamp agenta (tray) jeżeli włączony

Dzięki za radę i być może jest trafna bo zainstalowałem tą beznadziejną łatkę visty, ale mam problem z tym jak ją odinstalować. Odinstalowałem ją w dodaj usuń programy, ale nie dokońca się odinstalowała, a punktu przywracania nie mam ustawionego przed instalacja… jak to zrobić??

PS. Jak wyłączyć winamp agenta (tray’a) nie bardzo rozumiem o co z tym chodzi… :cry:

W pasku tray (tam gdzie jest m.in zegar) powinna być ikonka winampa. Klikasz prawym–> close winam agent

Menedżer zadań>>Prawoklik, na Ejay>> Przejdź do procesu>>Na nazwie proocesu Prawoklik>> Ustaw priorytet>>Wysoki (Nie ustawiaj CZasu Rzeczywistego!).

Nie pomogło… zna ktoś jeszcze jakiś sposób, aby wspomniany program działał szybciej??

Tak to jest z tymi łatkami ze poprostu jest to zwykły szajs. Ja tak samo miałem i mi komp mulił ze szkoda gadac. A co do tego programu z autostartu pousuwaj zbedne rzeczy. Musisz teraz recznie pousuwac ten Vista Tran… Pack. I jak uzywasz tego programu wyłacz jakies inne programy co ciagnac procka i ram. I to powinno pomóc.

Chodzi o to że wczoraj zainstalowałem świeży Windows i Visty Tran…6 już u mnie nie ma… a w autostarcie mam 3 rzeczy, to… mało, więc ma ktoś jeszcze pomysł jak mi pomóc, bo jak widać ten problem nie jest mały :frowning: