Co zrobić aby xbox360 działał z monitorem PC?

Jak w temacie co muszę zrobić żeby podłączyć xbox’a 360 pod monitor? Ile mniej więcej mnie to będzie kosztować?

zależy jakie wejście ma monitor, jeżeli to D-Sub to kabel VGA jest za 29zł LINK

z wyjsciem DVI się nie spotkałem ale zwykła przejściówka powinna wystarczyć :slight_smile:

Shiva , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

D-Sub kabel to ten

istockphoto_482775_d_sub_plugs.jpg

Wychodzący z monitora i podpinający pod kompa?

Więc jak to ma działać, jeśli kabel z monitora ma też takie druciki i na moje oko wygląda tak samo jak ten do xbox’a też z drucikami (ba nawet identycznie ta wtyczka wygląda) co trzeba kupić więc ktoś mnie oświeci

  1. Sorki ze dopiero teraz odpisuje :stuck_out_tongue:

  2. jeżeli to kabel od monitora to jes to D-Sub i ten zestawik VGA z linku który ci podałem wystarczy.

http://www.allegro.pl/item454211691_kabel_vga_audio_do_xboxa_360_gold_robson.html

masz tu normalnie podanego linka na allegro, koszt tego kabla VGA to 29zł,

co do pytanie Kabel VGA do X360 ma z jedej strony wtyczkę D-Sub do podłączenia do monitora a z drugiej wtyczkę do podłączenia do X360

616ae8cae775a010medsq5.th.jpgthpix.gif

jeżeli masz jeszcze jakieś pytanie to wal śmiało, jak będe mógł to pomoge :slight_smile:

W przypadku kabla VGA jest jedno ale, sygnał wysyłany z konsoli jest w sposób analogowy a co za tym idzie obraz nie będzie wyświetlany w sposób idealny. Tutaj jednak sprawdza się kabel HDMI. Pomiędzy tymi kablami na LCD jest naprawdę duża wizualna różnica. VGA jest jakby zamglone.