Co zrobić by była większa niż standardowa wielkość ikon w monitorze 4K

Witam posiadam monitor 4K i chciałbym zwiększyć widok IKON na większe niż maksymalne standardowo w systemie Windows 10, zapewne w rejestrze jest do tego jakiś klucz.
Chodzi mi o to by że jak jestem w jakimś folderze i kliknę crl oraz pokręcę rolką na myszce to mogę zmniejszać lub zwiększać wielkość ikon, ale jak dla mnie za mało. Skalowanie monitora w opcjach nie wchodzi w grę bo ogólnie potrzebuję dużego obszaru roboczego do pracy.

Z góry dzięki za pomoc

Będąc na pulpicie (kursor myszki musi się znajdować na obszarze pulpitu)

  1. Ctrl + Shift i użyj klawiszy numerycznych od 1 do 6, żeby wybrać wielkość (klawisze z góry klawiatury nie z numpada)
  2. Naciśnij i przytrzymaj Ctrl, użyj kl. przewijania (scrool) w myszce do zmiany wielkości ikon
  3. Rejestr; przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Shell\Bags\1\Desktop i zmień wartości w :
  • IconSize DWORD [małe - 32, średnie - 48 ,duże - 96 , bardzo duże - 256]
  • LogicalViewMode DWORD [małe -3 , średnie - 3 ,duże - 3 , bardzo duże - 3 ]
  • Mode DWORD [małe - 1, średnie - 1 ,duże - 1 , bardzo duże - 1]

Witam dziękuję za odpowiedź, niestety wprowadzone modyfikacje po za bardzo dużymi ikonami na pulpicie nie spowodowało satysfakcjonującej zmiany, która jest najbardziej przydatna w folderze ze zdjęciami gdy mamy włączone miniatury tu nie zmieniło się nic, miniatury zdjęć są tej samej wielkości. Może do miniatur zdjęć jest jeszcze inna wartość w rejestrze?

Możesz spróbować na aplikacji wymusić ignorowanie wysokiego DPI (na full HD mam 125%, na 4K to może trzeba nawet 150%).

Wbrew pozorom powinny ci się zmieścić 4 czytelne okna o powierzchni 25% ekranu, obok siebie czy też na ćwiartce każdy.