Co zrobić by ustawić 1440x900 w NFS U2?

Są jakieś realne sposoby by w legalnym Need for speed underground 2 uzyskać rozdzielczość 1440x900??

Nie da się. Stara gierka i tyle, nie robili wyższych rozdzielczości dla niej.

Ewentualnie ustaw sobie najwyższą dostępną rozdzielczość i w sterownikach włącz skalowanie poprzez wypełnienie całej powierzchni monitora (czy jakoś tak).

nie mam tej opcji. mam obraz panoramiczny w tej grze ale rozdzielczość 1024x768 jest za słaba dla mnie.

i nieprawda, że nie robili wyższej bo widziałem tę grę w 1600x1200

Dokładnie, ja grałem w NFS U2 na 1600x1200 na moim kompie. A może jakiś patch spróbuj zastosować?

Nie masz może zmiany opcji na widescreen.

Spectator jeśli już zamierzasz spamować to z jakimś sensem to samo tyczy się gamikaze…

Ok, źle się wyraziłem, chodzi mi nie o samą rozdzielczość, ale o proporcje obrazu, to jest gra z czasów gdy popularne jeszcze były crt i niepanoramiczne lcd. Nie ustawisz rozdzielczości panoramicznej, bo ta gra żadnej takiej poprostu nie ma.

Tutaj jest podobny temat:

http://www.benchmark.pl/phpBB3/viewtopi … =15&t=5936

Ja bym za bardzo nie ufał tym programom które są tam dodawane, bo lepszy efekt można uzyskać w ustawieniach sterownika włączając rozciąganie obrazu na całą powierzchnię wyświetlacza. Dodatkowe programy to zawsze dodatkowy syf dla systemu, a i możę się przypadkiem jakiś wirus trafić więc powodzenia :wink:

Użytkownika Porchekarera już na priv upomniałem, że takie pretensje zgłasza się konkretnemu użytkownikowi na priv, a nie publicznie na forum. Zachowujmy się jak na rozważne osoby przystało.