Co zrobić, by win7 nie wczytywał płyty?

Jak wrzucam do napędu płytę np. dvd i na niej mam jeden plik np. 4 GB, to windows wczytuje mi tę płytę przez jakiś czas (postęp widać na górze w “mój komputer”). Niestety mam problem z niektórymi płytami, bo mimo, że teoretycznie dobrze są nagrane, to nie mogę wejść na taką płytę, by zobaczyć jakikolwiek plik, bo widnows wczytuje płytę bez końca. Nie wiem dlaczego. Nie wierzę w to, by nagrywarka źle mi płyty nagrywała, bo mam już problem z dobrą szóstą płytą, może siódmą, gdzie wrzucam jeden plik paru GB i tyle.

Już nie wiem czym to jest spowodowane, może mam jakąś biedną nagrywarkę…

Dlatego jeśli na Win7 idzie coś zmienić gdzieś, by płyty nie wczytywało całej, co trwa trochę, to piszcie.

alfaris_net_1347287922.jpg

tak bez końca pasek się wczytuje

na innym kompie płyty wszystkie czyta normalnie, szybko i widać plik!

Prawdopodobnnie masz ubogie parametry komputera.Jaki procesor…RAM ? Uruchom Menadżera zadań,sprawdż użycie procesora i pamięci…/zielone wykresy / Nie da się płyty wczytać częściowo-tylko calą.Spróbój na mniejszym pliku np.CD 700 MB.Dane z Menadżera podaj na forum.

To laptop i nie jest taki żałosny jak opisujesz, bo na nim przeszedłem najnowsze GTA, Crisis 1, 2, Batmana dwie części, Game of Thrones RPG, Arma 2, Wiedźmin 2, serię Mass Effect, serię Call of Duty, Battlefield 3 i inne gry nowe więc to nie wina ramu itd

Dodam, że płytę czyta mi bez problemu na blaszaku, na laptopie tylko nie chce i nie mam pojęcia czemu, pierwszy raz w życiu z czymś takim się spotykam. Może nagrywarka jakaś żałosna jest. Dla przykładu linuxa laptop bez problemu czyta itd. Po prostu płytek z jednym plikiem, który ma z jakieś 4 GB nie chce czytać.

Tak jest jak się nagrywa płyty z pełną prędkością i jest niedokładnie nagrane.

tak, 8x speed (o ile pamiętam), to super szybkie nagrywanie!

I tak dla kilku płytek! i wszystkie źle nagrane powiadasz? A na drugim pc działają dobrze… ciekawa teoria.

mogą być problemy odczytu

wystarczy przeczyścić soczewkę(w laptopie prosto wyczyścić i zabrudzić :D)

odsyłam do google

I ty masz do mnie pretensje? Nawet nie napisałeś z jaką prędkością wcześniej.