Co zrobić by zamknąć instalator windows?


(gools) #1

Nie wiem co zrobić, by zamknąć instalator windows. Co się stało? - otóż przy próbie naprawy systemu, instalowanie systemu zawiesza się w 2/3 paska postępu i następnie dochodzi do samoczynnego restartu. Po wyjęciu płyty z napędu pojawia się komunikat na niebieskim tle, że instalator kontynuuje instalację i zaraz po tym pojawia się monit "włóż płytę...". Odpalenie płyty "od początku" i próba wyłączenia instalatora przez F3 nic nie daje. Zależy mi na tym by nie stracić pików zgromadzonych w folderze Moje Dokumenty. Czy może ktoś pomóc?


(Piter9713) #2

To jak będzie bootował to nie wyjmuj płytki tylko wybierz w Biosie, by najpierw bootował z HDD a potem po instalacji ustaw jak było. Chodzim Ci o ekran gdzie przy instalacji pojawiają ci się napisy typu "Nowy, ekscytujący wygląd" itp.?


(gools) #3

Muszę uzupełnić, niebieski ekran z komunikatem instalatora pokazuje się po wyjęciu płyty z napędu i ponownym uruchomieniu kompa z hdd. Napisy typu "Nowy ekscytujący wygląd.." pojawiają się przy instalacji, kiedy płyta jest w napędzie, uruchomiona.


(Piter9713) #4

To spróbuj jeszcze raz go zainstalować. Może to coś z płytą (porysowana), że się w 2/3 wiesza.


(Szczepaniakpila) #5

tryb awaryjny nie rusza??

-- Dodane 13.02.2010 (So) 14:13 --

Spróbuj też uruchomić linuxa w wersji LIVE CD stamtąd wyciągnąć potrzebne rzeczy na jakiegoś pendriva i sformatować partycje- tez z poziomu tego LIVE CD...i na nowo zainstalować windows...