Co zrobić gdy HUAWEI Y6 II zawiesza się podczas uruchamiania?

Witam. Na gwiazdkę otrzymałem nowy HUAWEI Y6 II Dual. Oczywiście działał znakomicie, nie było z nim żadnego problemu. Działał jak powinien i dobrze wykonywał to co ma za zadanie.

Wieczorem podłączyłem go pod ładowarkę, aby się naładował (oczywiście do 100%). Gdy miałem zamiar zasnąć sprawdziłem ilość naładowanej baterii. Nie pamiętam ile było naładowania, ale odłączyłem od ładowarki - wyłączyłem (całkowicie), a następnie odłożyłem go w bezpieczne miejsce.

Rano gdy się obudziłem znów podłączyłem go do ładowarki (nie włączałem go). Gdy bateria została naładowana do 100% odłączyłem ładowarkę oraz włączyłem telefon, podczas włączania poszedłem wykonać inne czynności. Po powrocie chciałem zabrać telefon, ale zauważyłem iż zaciął się podczas włączania oraz był strasznie nagrzany. Nic nie mogłem zrobić. Wyłożyłem baterię, a następnie zostawiłem ją na chwilę, aby telefon się ochłodził. Po ochłodzeniu ponownie włożyłem baterię, ale nadal występowała taka sama sytuacja. Mam go jeszcze na gwarancji, mógłbym oddać ale oczekiwania na naprawę byłoby bardzo długie.

Telefon uruchamia się do momentu zielonego ekranu (ostatniego) mam go z PLUS’a.

Czy znacie powód dlaczego tak się dzieje?

@StompingFly17881 Popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Dobrze dobrany tytuł wstępnie informuje o tym, czego dotyczy Twój problem. Jednocześnie pozwala zaoszczędzić czas innym użytkownikom forum. Tym sposobem zwiększasz swoje szanse na szybkie rozwiązanie problemu. Pozdrawiam.

Spróbuj mu zrobić hard reset, powinien zaskoczyć:


Dozwolone od lat 18!!!