Co zrobić, gdy usunąłem konto, a potrzebuje

Witam,
Sprawa jest taka, że tata zakupi mieszkanie na Woli. Jest to kawalerka 25m2, ma meble, gdyż właściciele zostawiają. I na FB znalazłem grupę poszukujących najem, ale kawalerka będzie dostępna pod koniec września, gdyż po zakupie, trzeba zrobić drobny lifting kawalerki. Wywalenie gazu, i zakup nowych sprzętów itd. I usunąłem jakiś czas temu konto na FB a teraz nie mogę założyć. Ja wie, że można gdzie indziej ogłaszać się, ale na FB, bym spróbował. Jakieś rady?

Co to Facebook zablokował rejestrację multikont?

Jak IP wpisał na czarną listę rejestracji to sprawdź jak twój operator zmienia na nowe np. 24 godziny offilne routera. Bo być może już większość proxy i VPN zbanowana.

załóż na nowe konto pocztowe.

Nie wiem, czy FB zablokował rejestrację multikont. Podałem numer telefonu, aby odwołać się, i znowu jest info od FB, że jestem zablokowany. Widocznie jest tak, że jak ktoś zrezygnował, to widnieje w bazie pod tymi samymi danymi, łącznie z adresem IP.

Załóż kolejne konto na FB. Ale na inne dane niż te wcześniej. Prawdopodobnie je przechowują… Czyli inny mail, inny numer telefonu, inny numer buta etc. Na pewno nie blokują po IP bo nie miałoby to sensu jak na zachodzie większość dostawców internetowych udostępnia stały, a przecież po kilka osób w domu korzysta z tego gównoserwisu.

Mi chodzi o to by formularz rejestracji odrzucał ją jak jakieś IP jest na liście powiązanych - czyli rodzina powinna jednego dnia zakładać konta z pomocą smartfona a nie domowego routera.

Nie chodzi by ten ban IP blokował logowanie lub anonimowe przeglądanie ostaniach publicznych postów z fanpejdży lub profili źle chowanych przed Googlem.