Co zrobić? Monitor D - sub

Mam monitor z wejsciem D - sub , audio + usb ( asus vk 207 s ). Rozdzielczosc 1600 X 900 . Chodzi o to że kupie nowy komputer a karta graficzna w nim nie będzie miała wejscia z d sub, jeżeli podłączę  normalnie komputer to zintegrowana karta graficzna będzie działała? Czy po prostu musze kupić nowy monitor? Na początku to nawet integra by wystarczyła :stuck_out_tongue:

Zależy jaki komputer kupisz.

Najpierw kup sobie słownik gramatyczny języka polskiego żebyś umiał poprawnie napisać chociaż jedno zdanie.
Monitor podłączysz przejściówką D-Sub -DVI.
 

Twój post nic nie wnosi do tematu i tylko nabijasz posty.

Grafika jest nowa i nie ma złącza D-sub wiec tańszym rozwiązaniem niż kupowanie monitora jest Kupienie przejsciówk i z Dvi- na D-sub

http://www.x-kom.pl/p/77732-przejsciowka-natec-dvi-vga-d-sub-m-f.html Taka.

Nie wiesz jaki sprzęt kupi i jesteś przekonany, że zadziała Twoja propozycja a to nie musi być prawdą. Być może jest to sytuacja taka sama jak tu:

 

Co kolegę ugryzło, że tak się niechlujnie odnosi do forumowiczów? Proponuję mniej arogancko, bo ludzie zaczną Cię mierzyć Twoją miarą.

 

Oczywiście, że tyczy się meritum. Dlaczego? Integra teoretycznie może być obsłużona przez złącze analogowe w płycie głównej. Nowa grafika (nie obsługują już sygnału analogowego) potrzebowałaby już nie do końca działającej przejściówki, najlepiej aktywnej np. adaptera VGA na HDMI. 

 

Także dopóki nie dowiemy się o jakim sprzęcie mowa, nie dowiemy się jak możemy pomóc.