Co zrobić na informatyke?


(P@weł-13) #1

Yo :!: Mam taką niecodzienną prośbę :oops: Co mi radzicie zrobić na informatykę aby mieć 6 na koniec roku :?: Bo mi nic nie przychodzi do głowy.

P.S. Do modków: proszę nie dawać mi ostrzeżenia ani zamykać topicu. Chociaż żeby był otwarty parę godzin :wink:


(squeet) #2

A o to chyba powinieneś zapytać swojego nauczyciela, nie uważasz? :wink:

Zmień ten kolor, jest zarezerwowany :mruga:


(Ford Fokus) #3

Zapytaj się nauczyciela co mozesz zrobić. Może stronę internetową? Jakiś filmik? Może jakieś grafiki, albo prezentację w Power Poincie?


(Bunio) #4

I chyba najlepiej stronę internetową zrobić.

Możesz też wstawić na nią forum. ;]


(M Kupczynas) #5

To najlepsze wyjście,ale możesz też zrobić np prezentacje w powerpoincie,napisać jakiś prosty programik,jakieś wypracowanie np na temat nowych technologii w kompach... :slight_smile: i wiele,wiele więcej :smiley: .

Ja w poprzednim roku pisałem na temat E-Edukacji :smiley: .


(Krzychu_93) #6

Też propnuje ci zrobic strone interentową. Też chce mieć 6 i przez cały rok aktualzuje strone szkoły :smiley:


(Centrumopowiastek) #7

Powiedz parę słów o programowaniu wieloparadygmatowym, intencyjnym i kompilacji skrośnej oraz zapytaj, czy może Ci polecić jakiegoś dobrego patcha na jądra z serii 2.6.x :stuck_out_tongue:


(Venger) #8

Pracować na to uczciwie przez cały rok...


(Kosior6) #9

No nie wiem popre poprzedników z ta strona internetową :slight_smile:

Ale powiem szczerze, że ja tam sie nie muszę specjalnie o 6 starać bo nauczyciel poprostu widzi co kto u mnie, np. z mojej klasy i ogólnie ze szkoły osoby na kompach znaja się sredniop i np w pierwszym semestrzxe jako jedyny ze szkoły miałem 6, a co zrobiłem...Hmmmm....kilka razy zainstalowałem Winde, i czasami naprawiałem kompy, ale to chyba ze 2 razy w roku :):slight_smile: a systemy częsciej :))

Nauczyciel widzi jak kto sie stara :):slight_smile:


(Ford Fokus) #10

Ale jezeli nie mozna zdobyć z informatyki 6 na koniec roku wykonując poprawnie zadania jakie daje nam nauczyciel na lekcji? U mnie na przykład nie mozna zdobyć oceny celującej za siedzenie na lekcji, trzeba zrobic coś od siebie, jak właśnie jakieś prezentacje, dodatkowe wypracowania na określony temat itd.


(aju) #11

Pojedź od razu z grubej rury:

stwórz windows server 2009 8)


(McDracullo) #12

ryzyko że nie zda bo

  1. nauczylie musialby zapłacić niezła kwote :lol:

  2. zwiecha za zwiechą :mrgreen:

  3. stwrz cos podobnego ale na linuxie :wink:


(Airborn) #13

napisz programik w C++ sumujący, odejmujący, wymnażający, odwracający macierze rozmiaru do 100x100, z zabezpieczeniami przed wpisaniem do macierzy danych innych niż numeryczne...

a może byś chociaż napisał jaki masz zakres materiału na tej informatyce?


(David 93) #14

mam pytanie w jakiej jestes teraz klasie ?? bo jak jestes w podstawowce odpal kolesiowi jakas byle jaka strone ale napisana a nie w FrontPage to jest ponad program i to bardzo i mysle ze spox starczy 8) do tego odpal jeszcze jakies forum i spox :wink:


(Bażant) #15

Najlepiej powiedz która klasa :wink: Wg mnie dobrym pomyslem jest strona, ale nie glupim teżwypracowanie o nowych technologiach w kompie :slight_smile:


(ERROR22) #16

Ja mam kilka opcji dla Ciebie !!

Lub

lub


(Zonkishi) #17

Wiem, napisz program symulujący prace rządu.

Kod:

begin

end

DZIAŁA W 100% :lol:


(P@weł-13) #18

Jestem w 1 klasie gimnazjum :wink: Strona raczej odpada, bo nie mam pojęcia o htmlu, a facetka mi powiedziała, że mogę zrobić co chcę :mrgreen:


(M Kupczynas) #19

To powiedz o czym masz pojęcie.Umiesz programować :?: Jak nie to napisz jakieś wypracowanie i tyle.Jeśli Ci tak bardzo zależy to może naucz się HTML'a :roll: .Nauka podstaw potrzebnych do napisania najprostrzej strony zajmie ledwo kilka godzin... 8)


(McDracullo) #20

Zrób prezentacje. Nauczyciele to lubią :wink: