Co zrobić na informatyke?

Yo :!: Mam taką niecodzienną prośbę :oops: Co mi radzicie zrobić na informatykę aby mieć 6 na koniec roku :?: Bo mi nic nie przychodzi do głowy.

P.S. Do modków: proszę nie dawać mi ostrzeżenia ani zamykać topicu. Chociaż żeby był otwarty parę godzin :wink:

A o to chyba powinieneś zapytać swojego nauczyciela, nie uważasz? :wink:

Zmień ten kolor, jest zarezerwowany :mruga:

Zapytaj się nauczyciela co mozesz zrobić. Może stronę internetową? Jakiś filmik? Może jakieś grafiki, albo prezentację w Power Poincie?

I chyba najlepiej stronę internetową zrobić.

Możesz też wstawić na nią forum. ;]

To najlepsze wyjście,ale możesz też zrobić np prezentacje w powerpoincie,napisać jakiś prosty programik,jakieś wypracowanie np na temat nowych technologii w kompach… :slight_smile: i wiele,wiele więcej :smiley: .

Ja w poprzednim roku pisałem na temat E-Edukacji :smiley: .

Też propnuje ci zrobic strone interentową. Też chce mieć 6 i przez cały rok aktualzuje strone szkoły :smiley:

Powiedz parę słów o programowaniu wieloparadygmatowym, intencyjnym i kompilacji skrośnej oraz zapytaj, czy może Ci polecić jakiegoś dobrego patcha na jądra z serii 2.6.x :stuck_out_tongue:

Pracować na to uczciwie przez cały rok…

No nie wiem popre poprzedników z ta strona internetową :slight_smile:

Ale powiem szczerze, że ja tam sie nie muszę specjalnie o 6 starać bo nauczyciel poprostu widzi co kto u mnie, np. z mojej klasy i ogólnie ze szkoły osoby na kompach znaja się sredniop i np w pierwszym semestrzxe jako jedyny ze szkoły miałem 6, a co zrobiłem…Hmmmm…kilka razy zainstalowałem Winde, i czasami naprawiałem kompy, ale to chyba ze 2 razy w roku :):slight_smile: a systemy częsciej :))

Nauczyciel widzi jak kto sie stara :):slight_smile:

Ale jezeli nie mozna zdobyć z informatyki 6 na koniec roku wykonując poprawnie zadania jakie daje nam nauczyciel na lekcji? U mnie na przykład nie mozna zdobyć oceny celującej za siedzenie na lekcji, trzeba zrobic coś od siebie, jak właśnie jakieś prezentacje, dodatkowe wypracowania na określony temat itd.

Pojedź od razu z grubej rury:

stwórz windows server 2009 8)

ryzyko że nie zda bo

  1. nauczylie musialby zapłacić niezła kwote :lol:

  2. zwiecha za zwiechą :mrgreen:

  3. stwrz cos podobnego ale na linuxie :wink:

napisz programik w C++ sumujący, odejmujący, wymnażający, odwracający macierze rozmiaru do 100x100, z zabezpieczeniami przed wpisaniem do macierzy danych innych niż numeryczne…

a może byś chociaż napisał jaki masz zakres materiału na tej informatyce?

mam pytanie w jakiej jestes teraz klasie ?? bo jak jestes w podstawowce odpal kolesiowi jakas byle jaka strone ale napisana a nie w FrontPage to jest ponad program i to bardzo i mysle ze spox starczy 8) do tego odpal jeszcze jakies forum i spox :wink:

Najlepiej powiedz która klasa :wink: Wg mnie dobrym pomyslem jest strona, ale nie glupim teżwypracowanie o nowych technologiach w kompie :slight_smile:

Ja mam kilka opcji dla Ciebie !!

Lub

lub

Wiem, napisz program symulujący prace rządu.

Kod:

begin

end

DZIAŁA W 100% :lol:

Jestem w 1 klasie gimnazjum :wink: Strona raczej odpada, bo nie mam pojęcia o htmlu, a facetka mi powiedziała, że mogę zrobić co chcę :mrgreen:

To powiedz o czym masz pojęcie.Umiesz programować :?: Jak nie to napisz jakieś wypracowanie i tyle.Jeśli Ci tak bardzo zależy to może naucz się HTML’a :roll: .Nauka podstaw potrzebnych do napisania najprostrzej strony zajmie ledwo kilka godzin… 8)

Zrób prezentacje. Nauczyciele to lubią :wink: