Co zrobić z czarnobiałym monitorem 14''?

matrix012345 ,

Nie do końca.

Ten drugi monitor to telewizor z wyjścia TV-OUT na którym będzie wyświetlany taki sam obraz jak na monitorze głównym.

Żeby móc mieć na każdym monitorze inny program to karta graficzna musi obsługiwać dwumonitorowość.

Nie wiem jak to sie ma w SLI lub CrossFire.

to jak, można podłączyć go do netebook’a :?:

A masz w notebooku wyjście D-SUB?

chyba nie :frowning: oglądałem go i nic nie znalazłem, chyba że nie pisze że to akurat takie wejście.

No to chyba masz odpowiedź.

no tak, ale co zrobić dalej - krok po kroku - można to wejście zamontować - co potrzeba.

Nie można.

Tylko zastanawiające jest to, ze nie masz takiego wyjścia. Jest ono praktycznie w każdym laptopie. Wygląda tak:

01mini_dsub15-box-l.jpg

no mam zwane złączem monitora zewnętrznego

No to to jest to o które chodzi.

kurde Areh ale Cię trzeba ciągnąć za język :smiley: , i jaki nastepny krok bo ta wtyczka z mojego staruszka o jakim mowa w temacie nie pasi do tego złącza - te złącze to chyba nie jest to samo co wejście D-SUB :?:

Daj jakieś zdjęcie tej wtyczki?

Tylko jak wstawić foto :frowning:

wrzuć na imageshack.us albo na fotka.pl.Na imageshack.us nie trzeba sie zarejerstrować a na fotce trzeba.

http://img145.imageshack.us/my.php?image=14fq0.jpg

dzięki Dawid

A od kiedy to fotka jest serwisem do hostingu grafiki ??

Jak już to fotosik i rejestracja też nie jest wymagana, tyle że po zarejestrowaniu uzyskuję się dostęp do dodatkowych opcji.

esc ,

Wydaje mi sie że to powinno pasować, ta wtyczka nie ma wszystkich pinów ponieważ jest to monitor czarno-biały (tak myślę).

Do nauki (nie klikania w GUI) Linuksa w sam raz. Na praktyce miałem do czynienia z jeszcze mniejszym monitorem, właśnie w Linuksie - udało mi się nawet postawić serwer.