Co zrobić z czarnobiałym monitorem 14''?

DATA DISPLAY VGA

MODEL: CH-0423V B/W

RATING: 90-260 Vac 47-63 Hz

SERIAL NO.: 4530-146747

MFD: 1994.5

S. M. F. : +450

MADE IN CHINA

Może ktoś skupuje na części, jest używany, ale działa - tylko się nie śmiać jak ten :arrow: :smiley: albo ten :arrow: :mrgreen: poważnie pytam - szkoda mi go wywalić - nawet bym gratis oddał.

wyrzucic :smiley:

zła odpowiedź :slight_smile: - pisałem że mi staruszka szkoda mam sentyment :smiley:

nikt ci tego złomu nie weżnie, nawet za darmoche.

Do kosza z nim

Jak ci się będzie nudziło możesz go stłuc i zobaczyć przepiękny efekt wybuchu CRT.

Podłączyć do swojego kompa i na nim pracować :slight_smile: .

Użyć jako rozpałke do pieca :mrgreen:

oddać do muzeum :smiley:

Proponuje podłączyć go do kompa jako 2 monitor i coś na nim wyświetlać (np info o systeme czy newsy z rórznych portali, co ci pasuje). :slight_smile:

Nie wiem czy by przyjęli

Jesli to jest rocznik, to raczej nie przyjmą - nie jest jeszcze taki stary.

Ciekawe jak by wyglądał Windows XP na monochromatycznym monitorze :slight_smile: .

:mrgreen: jak zapłacisz za wysyke to ja za darmo go wezme…

Taki monitor można wykorzystać w systemie monitoringu jakiegoś obiektu, w sklepie do obsługi prostego DOSowego programu handlowego, jako monitor dla serwera… a jak ktoś ma zacięcie elektroniczne, to można wykorzystać jako większy ekran do np. oscyloskopu. Do normalnej i wygodnej pracy na domowym kompie raczej będzie nieprzydatny.

To może na Allegro jednak ktoś kupi.

również jestem chętny :smiley:

:shock: a to mnie zaciekawiło, tylko teraz co mi jest potrzebne - jakie kabelki itp. :slight_smile:

napisz jakie masz wejście w monitorze i jakie masz wyjścia na karcie graficznej (możesz poprostu podać model karty graficznej).

esc ,

Po pierwsze dwu monitorowa karta graficzna.

Też mam stary monitor CRT 17" i nie wiem co z nim zrobić… Nie jest aż tak stary jak kolegi założyciela tematu, bo rok produkcji to 2002. Do pracy na kompie używam 32" monitora LCD, ale ta właśnie zaciekawiła mnie wypowiedź matrix012345… Jak to zrobić?

Co do karty graficznnej to mam DVI i VGA i TV-OUT. VGA jest wolne.

jeśli monitor też jest VGA (fachowo to sie mówi D-SUB ale rozumiem o co ci chodzi) to poprostu podłączasz, a w ustawieniach ekranu (klik prawym pzyciskiem myszy na pulpit->Właściwości->ustawienia) poprostu uaktywniasz 2 monitor, i wtedy możesz na niego przesówać okienka. Jaskby niechciał działać to trzeba jeszcze ustawić tryb mohromatyczny ale narazie mi sie śpieszy, napisze później.

aha, teraz to nie ma co pisać bo korzystam z netebook’a - a staruszek komp leży na szafie i czeka aż go się unowocześni, a do netebook’a to nie można go … :x .