Co zrobić z monitorem?

Mam monitor LG F700B mam problem.Krawędzie w monitorze są poprostu krzywe nie moge go ustawic tak jak powinien być.Probowalem już przez opcje monitora i nic nadal znikształcony.Nie wiem co robić czy to wina karty graficznej czy monitora?Czy jakiś program mam zainstalowac do przywrócenia standardowych ustawien?Proszę o pomoc!

tak juz jakos jest… ja tez nie moge przywrocic do takiego stanu jak byl wczesniej…

W obcjach menu monitora masz funkcje kasuj i przywołaj wystarczy że je uruchomisz i monitor wróci do ustaweń fabrycznych, a co do tych krzywizn to z tym modelem LG występują jakieś dziwne problemy , mam ten sam monitor i terz nie mogłem sobie dać rady z rególacją , okazało sie że jak przenosiłem monitor w inne miejsca to te krzywizny się zmieniały w koncu dopasowałem mu dopowiednie miejsce w pokoju (ze względu na ten monitor musiałem przemeblowywać cały pokój) w którym w miare dało sie go ustawić (krzywizny) w dodatku te ustawienia mogłem wykonać tylko na odświeżaniu 72Hz bo na 85Hz za chiny nie da sie ustawić

ale nawet jak sie bierze aby przywrocic na ustawienia domyslne nic to nie daje… ten monitor juz taki jest… ale wyswietla naprwade bardzo dobry obraz

No to bradzo dziwny monitor.Trzeba go przestawiać w inne miejsce?Może to wina jakiegoś promieniowania czy czegoś?

niech poprostu chodzi… on sie sam dostosuje… a tak w ogole to ustawianie zaczynaj dopiero po 30min. pracy niech sie rozgrzeje…

Kurde trochę szkoda że nic się da zrobić! :frowning:

Może masz żle ekranowane głośniki przy monitorze .

prawdopodbnie tak, monitor jest pewnie zbyt czóły na jakiekolwiek kable elektryczne biegnące w ścianach.

Miałem kiedyś glosniki obok monitora, ale już je przestawiłem dużo dalej.