Co zrobić z monitorem?

(Mmario137) #1

Mam monitor LG F700B mam problem.Krawędzie w monitorze są poprostu krzywe nie moge go ustawic tak jak powinien być.Probowalem już przez opcje monitora i nic nadal znikształcony.Nie wiem co robić czy to wina karty graficznej czy monitora?Czy jakiś program mam zainstalowac do przywrócenia standardowych ustawien?Proszę o pomoc!

(Amd Fan) #2

tak juz jakos jest… ja tez nie moge przywrocic do takiego stanu jak byl wczesniej…

(Zbych ) #3

W obcjach menu monitora masz funkcje kasuj i przywołaj wystarczy że je uruchomisz i monitor wróci do ustaweń fabrycznych, a co do tych krzywizn to z tym modelem LG występują jakieś dziwne problemy , mam ten sam monitor i terz nie mogłem sobie dać rady z rególacją , okazało sie że jak przenosiłem monitor w inne miejsca to te krzywizny się zmieniały w koncu dopasowałem mu dopowiednie miejsce w pokoju (ze względu na ten monitor musiałem przemeblowywać cały pokój) w którym w miare dało sie go ustawić (krzywizny) w dodatku te ustawienia mogłem wykonać tylko na odświeżaniu 72Hz bo na 85Hz za chiny nie da sie ustawić

(Amd Fan) #4

ale nawet jak sie bierze aby przywrocic na ustawienia domyslne nic to nie daje… ten monitor juz taki jest… ale wyswietla naprwade bardzo dobry obraz

(Mmario137) #5

No to bradzo dziwny monitor.Trzeba go przestawiać w inne miejsce?Może to wina jakiegoś promieniowania czy czegoś?

(Amd Fan) #6

niech poprostu chodzi… on sie sam dostosuje… a tak w ogole to ustawianie zaczynaj dopiero po 30min. pracy niech sie rozgrzeje…

(Mmario137) #7

Kurde trochę szkoda że nic się da zrobić! :frowning:

(Adarek) #8

Może masz żle ekranowane głośniki przy monitorze .

(Zbych ) #9

prawdopodbnie tak, monitor jest pewnie zbyt czóły na jakiekolwiek kable elektryczne biegnące w ścianach.

(Mmario137) #10

Miałem kiedyś glosniki obok monitora, ale już je przestawiłem dużo dalej.