Co zrobić z plikami po ściągnięciu z RapidShare?

Czy ktoś wie co mam zrobić z plikami filmu po ściągnięciu przez RapidShare, żeby móc go obejrzeć?? :slight_smile: :slight_smile: Nie dają się rozpakować, bo ciągle wyskakuje “błąd pliku źródłowego”.

prawdopodobnie składa on się z kilku części i musisz je wszystkie pobrać

Ściąganie filmów z neta jest chyba sprzeczne z polskim prawem :? Może błąd CRC? Sprawdź wage segmentów, powinna być w każdym przypadku taka sama, jedynie ostatni może sie różnić. Daj wypakuj pliki… i poszukaj opcji: Zachowaj uszkodzone pliki.

zakładajmy że legalnie udostępniony film

spróbuj użyć innego archiwizera do wypakowania filmu

oki, choć już dwoma próbowałam. Ale sprawdzę jeszcze innym :slight_smile:

No nie da rady :confused: może dlatego, że dwa segmenty są różnej innej wielkości niż pozostałe. Szkoda, buuu

keisuga , Nie pisz posta pod postem.

Jeżeli chcesz coś dopisać do swojego posta skorzystaj z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Wszystkie pliki, oprócz ostatniego powinny mieć taką samą wielkość. Jeżeli się różnią wagą, ściągnij jeszcze raz ten plik, który jest inny od pozostałych.

ostatni plik powinien być najmniejszy a pozostałe powinny mieć taką samą wagę

Tak? Podaj paragraf odpowiedniego kodeksu.

Zawsze można sobie poczytać na ten temat: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=13&a=192

można ściągać film jak sie ma ten film już ale orginalną wersje i to co ściagniemy uważamy z akopie zapasową a te pliki sa podzielone na party pewnie to każdy part musi miec tą samą nazwe tylko na koncy inną cyferke np nazwa " film.part1 ‘’ i tp i td

albo zle ci sie sciągneło i plik jest uszkodzony to od nowa trzeba ściągać a tamto usunąc najpierw :smiley:

Przestępstwem jest udostepnianie a nie sciąganie.

ściągnęłam pliki, które miały inną wielkość i udało się rozpakować bez problemów:):slight_smile: DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC! !!