Co zrobić z telefonem,w którym przestał działać dżojstik?

Witam. Mam telefon Sony Ericsson k300i, w którym przestał działać dżojstik, co radzicie z takim telefonem zrobić: czy oddać go do naprawy czy zakupić jakiś inny model bez dżojstika? Jeśli polecacie zakup telefonu, to jaki telefon polecacie do 200 PLN? Ps. Jeśli poleciliście zakup, to w telefonie do 200 PLN chciałbym mieć bluetouch lub podczerwień, pamięć przynajmniej 10 MB i możliwość słuchania MP3. Pozdrawiam.

też mam ten problem w k300i , myślę ze do 200zł to radze innego k300i chyba że pozbierasz kasę i kupisz k310i albo k510i

Ja i tak zachęcałbym do wymiany dżojstika (nawet jeśli chcesz się już pozbyć SE), bo z niedziałającym dżojstikiem weźmiesz bardzo mało (w sumie z dobrym też dużo nie weźmiesz), ale mimo wszystko zachęcam do naprawy.

a teraz ja mam pytanie ile by kosztowała naprawa dżojstika?

Lepiej się pozbąć tefgo fona bo to wielki chłam.

karolzet , a jaki telefon do 200 PLN polecasz mi zakupić :?: Ps. telefon nie musi mieć żadnych bajerów (zdaję sobie sprawę, że takiego nie kupię za tyle kasy), wystarczy mi telefon z bluetooth lub podczerwienią oraz w miarę dużą pamięcią i możliwością słuchania mp3.

Też miałem tego fona i też mi się popsuł ten dżojstik. Ten sprzedałem po prostu i kupiłem nowy telefon. W nowszych komórkach już te gałki są lepsze.

Wymiana dżojstika max. 30 zł.

http://allegro.pl/item198719886_joystic … jakos.html

Cena joysticka a wymian to nic trudnego myślę, że byś sobie z tym poradził

Ja tą komóre za cztery dychy sprzedałem :slight_smile:

Dobra rada : Sprzedaj soniaka , i nigdy więcej nie kupuj sony ericssona !!

djrupin

Jeżeli się nie dba o telefon, to wszystko się może zdarzyć…

K300i mam już prawie 2 lata i ani razu się nie zepsół. Nic nie było wymieniane, nic się nie zacina. Są na nim tylko ślady zużycia, ale to normalne.

To nie jest również pojedyńczy przypadek. Wielu moich znajomych ma telefony od Sony Ericssona i je sobie chwali, czyli zepsute joysticki i inne podobne usterki wynikają IMO z niedbalstwa.

Głupoty opowiadasz Bunio !!

bo widocznie nie dbałeś i normalnie znaczyć może wiele rzeczy. przedewszystkim trezeba używać joya z wyczuciem a reszta będzie ok

Chciałbym sobie kupić za 200 PLN Nokię 6020, czy to dobry zakup :?:

Telefon sprzedaj na allegro za delikatnie obnizona cene i dopisz ze joystick mozna kupic za grosze :slight_smile:

Ja miałem k300i i mysle ze to dobry tel interesuje sie tel o 5lat umie je naprawic zwykle w tych tel psuje sie dżoj jak zwykle ale tego vnaprawa nie jest trudna wystarczt roskręcic tel po dzojem jest gumka i onma pewnie jest starta wystarczy ją obrucic skrecic i dżoj bedzie działac bez zarzutuw a następnym razem jak sie cos takiego podzieje zrobic tak samo to jest tego Wada …pozdrooo wrazie pytan pisac email baczkal@wp.pl gg 10642684 Skype. gremlin134