Co zrobić ze straymi płytami CD?

Muszę zrobić generalne porządki. Mam mnóstwo ‘pirackich’ gier, które dostarczali mi znajomi (za małolata nie znałem się zbytnio na licencjonowaniu itp). Oczywiście są to gry, w które już raczej nie będę grywał, bo i mało gram i czasu nie mam, co z nimi zrobić, to znaczy chcę je wyrzucić tylko nie wiem gdzie ? Iść wrzucić je do kosza ekologicznego na plastik, czy jak ? Z góry dzięki za pomoc.

Nie wiem gdzie, ale na pewno nie do plastiku bym wrzucał, chyba, ze u Ciebie w mieście wyraźnie zaznaczają, ze można. Ja bym normalnie do śmieci wyrzucił jakbym nie miał lepszego pomysłu.

Poszukaj informacji na temat zbiórki w twoim mieście etc. Są firmy zbierające płytki :slight_smile:

U nas w Białymstoku kilka szkół organizowało zbiórkę takich płyt w celu ich recyklingu (?) Poszukaj może u Ciebie też są takie akcje.

Idź z tymi płytami na Policję :twisted: oni na pewno będą wiedzieli co z nimi zrobić :twisted:

A tak na poważnie to zadzwoń do firmy, która zajmuje się w Twoim mieście odbiorem śmieci i zapytaj co z nimi zrobić.

połam i wrzuć do kosza

Zrób z nich jakąś ozdobę na półkę. Ja tak zrobiłem z moimi starymi płytkami i fajnie to wygląda.

No nie wiem. Mam czasem okazję jeździć autobusem PKS z przyklejonymi do sufitu płytami i najlepiej to nie wygląda.

Wyrzucić, jak nie masz pomysłu - obklejać ściany to trochę wiocha, nie te czasy :wink: Sam robiłem niedawno właśnie porządki z pirackich kopii i wszystkie wylądowały na śmietniku :stuck_out_tongue:

Ściany to wiadomo, że nie warto. Nawet sufit. Ja mam takie coś:

img4228t.th.jpg

Od czyszczenia z kurzu i podczas montażu się tak porysowały. :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: