Co zrobić, żeby allegro było tańsze ? :]

Witam.

Temat może trochę śmieszny ale od tego jest ten dział :mrgreen: .

Chodzi tu o cene za wystawienie aukcji. Moim zdaniem 2 zł ( w tych kategoriach co ja wystawiam) to jest za dużo… a dlaczego tak pisze??. Więc… umieściłem aukcje w odpowiednim dla mnie dziale, dałem tytuł aukcji, tekst, wpisałem cene i wystawienie kosztowało 0,15 zł. Dodałem 4 fotki w rozdzielczości 800x600 i cena wystawienia aukcji wzrosła do 2 zł.

W sumie to 2 zł można przeboleć, ale jak sobie wpłace 20 zł na konto ( w allegro) to kilka aukcji i znowu trzeba jechać do banku co jest mi nie na ręke.

PS. Kiedy otrzymuje się zwrot za wystawienie przedmiotu ?? Wystawiłem 3 aukcje i nic nie sprzedałem a za jedną z tych trzech aukcji dostałem zwrot kosztów za wystawienie… Dlaczego nie oddali za 2 pozostałe ??

Proszę o odpowiedź

Wiesz napisz do administracji, allego. Oni odpowiedzą ci najrzetelniej

a nie lepiej wstawiać je w opisie aukcji a nie jako zdjęcia? Allegro wtedy nie liczy sobie za to kasy.

jeśli czegoś nie sprzedasz to jest zwrot :slight_smile: ale nie wszystkie kwoty podlegają zwrotowi, np. pobrubienie aukcji.

Tak teraz tak zrobiłem. Nie byłem pewny co do tego bo myślałem że usuwają takie aukcje :lol:

nom tak jak pisałem. Za jedną dostałem a za 2 pozostałem nie. O co chodzi ??

http://www.allegro.pl/help.php?mm=1 - Tu masz pomoc :slight_smile:

To zaloz sobie internetowe konto bankowe - taniej , łatwiej i szybciej.

polecam intelgo

nie wiem na czym to dokładnie polega i jak się to obsługuje, ale lookne na to dokładniej. :lol: .