Co zrobic żeby internet podłaczał się automatycznie?

Witam. Mam win xp i mam łącze radiowe wykorzystuje ono pppoe ale nie o tym. Więc gdy uruchamiam komputer zawsze muszę się łączyć z internetem ręcznie tzn kliknąć skrót na pulpicie żeby się podłączył do sieci. czy da się zrobić tak żeby to się uruchamiało wraz ze startem systemu? nie wiem jak to dodać

Jeżeli ten skrót od razu po uruchomieniu go, bez żadnej dodatkowej konfiguracji łączy cię z internetem, to wystarczy go skopiować lub przenieść do folderu C:\Documents and Settings(nazwa_użytkownika)\Menu Start\Programy\Autostart, lub jeżeli na twoim kompie jest kilku użytkowników i każdy musi uruchamiać ten skrót to wrzuć go do

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Autostart

Polski programik AutoConnect: http://shider.net/AutoConnect/ Dodatkowo masz np. statystyki i kilka innych dodatków. Działa bez zarzutu.

dzięki sposób z autostartem działa takie łatwe a trzeba było tylko pomyśle

Też tak kiedyś myślałem. Z autostartem nie jest wcale takie wygodne, przekonasz się jak nie będzie się chciało połączyć. Zainstaluj autoconnect.

Mam ta radiówkę 2 lata nie miałem nigdy problemów z połączeniem w razie czego mam wznawianie jak się nie uda połączyc

Zainstaluj i zobacz jakie inne jeszcze moliwości ma ten program. Niektóre ciekawe i czasami przydatne.

os spróbuję ;]