Co zrobić żeby program Odkurzacz nie uruchamiał się z Windows

Od pewnego czasu mecze się nad programem odkurzacz, który uruchamia się z systemem Windows 7 w opcjach nie znalazłem rzeczy, która odpowiada za uruchamianie się odkurzacza wraz z uruchamianiem komputera.W autostarcie też nie mogę znaleźć programu odkurzacz może ktoś mnie pokieruje jak program ustawić, żeby się samodzielnie nie uruchamiał.

Start - uruchom - wpisujesz komendę msconfig - zakładka uruchamianie i odhaczasz co chcesz aby uruchamiało się z systemem. Tylko odznaczaj z rozwagą bo możesz zrobić wręcz odwrotnie.

 

Przecież napisałem, że w AUTOSTARCIE nie mogę znaleźć programu odkurzacz, więc sprawdzałem autostart.

Witam,

 

Pobierz program Autoruns (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/bb963902.aspx) i usuń wpis o tym programie z właściwej zakładki…

 

Pozdrawiam,

 

mr-owl

Dziękuje mr-owl za pomoc program odkurzacz 13 już się nie uruchamia z systemem.

Oczywiście jak nie jeden proponuje usunięcie programu to drugi proponuje znowu użycie drugiego programu, aby wejść i poszukać autostartu.

Nic dziwnego, że nadal jest mnóstwo osób, które potrafią zabić się widelcem.

 

Rozwiązanie jakie powinno tutaj widnieć to:

W programie Odkurzacz wejść do “Ustawienia”. W zakładce “Automat” wyłączyć opcję “Informuj o potrzebie przeprowadzania zalecanych czynności przy starcie systemu”. Zapisać przyciskiem “Zastosuj”.

Gdybyś przeczytał mój post, to byś wiedział, że w autostarcie nie miałem programu Odkurzacz.