Co zrobić żeby youtube otwierało mi się w przeglądarce a nie osobnej aplikacji?

Wpisuję w chromie “youtube” i zamiast pozostać w przeglądarce to przełącza mnie na apkę.
Mam Redmi Note 7 z androidem pie.

Bo apka jest zainstalowana. Musiałbyś usunąć apkę, albo nie wiem, uprawnienia jej przyznać na przeglądarkę.

Zmienić przeglądarkę na Firefox?

https://youtubevanced.com/ - pro za darmo jedynie problemy bez roota z logowaniem na konto Google.

Dokładnie, ja polecam YandxBrowser (na Chromium). Zwłaszcza, że obsługuje dodatki. :slight_smile:

Ustawienie jest trochę schowane. Opera i parę innych przeglądarek ignoruje to i nie otwiera w domyślnych aplikacjach.
W przypadku Chrome musisz zrobić tak:

Sposób 1)
Otwórz Ustawienia >> Zarządzanie (lub Aplikacje w zależności od wersji MIUI) >> prawy górny róg masz 3 kropki, wybierz je >> Domyślne aplikacje >> przewiń trochę w dół i wybierz Otwieranie linków >> znajdź i wybierz YouTube >> Otwórz obsługiwane linki ustaw na Nie otwieraj

Sposób 2)

Otwórz Youtube >> wejdź na przełącznik aplikacji (menu button) >> przytrzymaj na miniaturze Youtube >> wyskoczą trzy opcje, wybierz ostatnią “zębatka” >> wybierz Autostart (napis - nie na przełącznik) >> wyłącz Zezwól na autostart przez inne aplikacje
(metoda gorsza, bo nic nie wywoła Youtuba oprócz skrótu)

Sposób 3)

To samo, co w sposobie 2 tylko nie wchodzisz w Autostart tylko w Inne uprawnienia >> wybierasz Uruchamianie w tle >> Odmów
(efekt aplikacja aplikacji nie wywoła)

Tak nawiasem to bardzo fajnie zachowuje się pod MIUI przeglądarka Mint Browser:


Oczywiście By Xiaomi :wink:

1 polubienie

U mnie działa. Za pierwszym razem wisiało na okienku logowania do google, ale wystarczył reinstall i poszło. Ważne by zainstalować odpowiedni MicroG.

Ja normalnie odpalam w Firefox.

Fajne te YT Vanced :)))
Tylko szkoda że nie będzie się automatycznie aktualizować do nowej wersji. Będzie trzeba czasem zerkać na ich stronkę.
Wreszcie można wygasić ekran i słuchać dalej :slight_smile:

1 polubienie

Szkoda że nie można zalogować się na konto Google. Z miejsca wyleciała aplikacja.

Można. Musisz doinstalować paczkę MicroG dostępnej na tej samej stronie.

Ok, dzięki. Kiedyś używałem tej aplikacji, zapomniałem że MicroG trzeba instalować.