CoD 2 Poważny błąd DirectX

Witam!

Zakupiłem nowy komputer i postanowiłem zainstalować Call of Duty 2 . Po instalacji gry uruchomiłem ją. Wyskoczył taki błąd ; DirectX napotkał nienaprawialny błąd.

Zajrzyj do pliku pomocy Direct@ w celu znalezienia pomocy.

Proszę pomóżcie !

Z góry dziękuje za wszystkie pomocne komentarze :slight_smile:

Jaki komp i jaki system to po pierwsze. Pod drugie - zainstalowanie najnowszych sterowników po uprzednim wyrzuceniu starych i wyczyszczeniu z wszelkich pozostałości po nich systemu, a także zainstalowanie najnowszego DirectX.

Co to się dzieje z tym najnowszymi sterownikami do urządzeń?? Stale czytam na forach “zainstaluj najnowsze sterowniki”. Przecież ja również korzystam z gier i wszelkich innych aplikacji i od wielu lat nie miałem żadnych problemów ze sterownikami. Owszem, aktualizuję czasem sterownik grafiki, ale z umiarem i bez przesady i wcale nie korzystam na bieżąco z najnowszego i nigdy nie mam żadnych problemów. Do grafiki sterownik sprzed roku lub nawet 1.5 roku działa mi super na najnowszych grach i wszystkich programach, kiedyś na win xp obecnie na win 7 64 bit. To samo jest u mnie ze sterownikiem dx, jeśli go aktualizuję to najwyżej automatycznie, poprzez grę, nigdy sam, ręcznie, bo nie widzę takiej potrzeby. W związku z powyższym, uważam, że częste problemy z komputerami to na 90% nie jest wina sterowników, tylko całej konfiguracji :):slight_smile: i proszę mi nie pisać, że się nie znam :slight_smile:

Czy mógł by mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić części znajdujące się w komputerze .

@@up Mój system operacyjny to win. XP i mam skonfigurowaną kartę graficzną. :confused:

Do sprawdzenia części polecam program free Everest home edition lub Aida, to programy okrojone, ale bezpłatne, dostępne na tej stronie, płatny everest ultimate edition, to pełna wersja

Oto link do SS z Everesta :http://yfrog.com/15beztytuujyzp

Pomoże to jakoś w rozwiązaniu mojego problemu ?