Cod 4 Goty-Problem z płytą

Witam!

Kupiłem orginalnego Cod’a 4 edycja Goty. Gra była używana. Problem jest taki ,że gdy wkładam płytę do stacji dysków ,napęd wydaje dziwne dzwięki ,a komputer wogle nie czyta płyty ,jakby jej tam nie było.

Pomocy.!

O jejciu :stuck_out_tongue: wróżek tu nie ma , sprawdź na innym PC , spróbuj zainstalować grę z dysku :jeśli płytka jest widoczna w zakładce Mój Komputer, klikasz PPM eksploruj - zaznaczasz wszystko i wrzucasz na dysk .Możesz też spróbować jakimś programem zrobić ISO . W ostateczności ściągnij grę z neta jak masz oryginalny klucz.Ja jednak oddał bym i zażądał zwrotu kasy.

Na innym PC sprawdziłem działa. Spróbowałem otworzyć ręcznie. Czyli mój komputer/ i PPM na stacje dysków. otworzyło się rozpocząłem instalację ,zatwierdziłem instalację punkbustera ,zaczeła się instalacja mineło około 10min i pojawiła się tylko jedna kreska. Pojawił się jakiś błąd ,że brakuje jakiegoś pliku (nie pamiętam jakiego) itp. Przerwałem instalację.

Wniosek jeden - masz zepsuty napęd, albo płyta jest porysowana i on sobie z nią nie radzi.

Inne płyty działają na napędzie, płyta nie jest strasznie porysowana, u brata normalnie otworzyło okno instalacji. Gdyby płyta była porysowana lub napęd zepsuty to mogę kupić cd-keya i ściągnąć pirata? Będzie to legalne. Będę mógł spokojnie grać w multiplayer?

Po co chcesz kupować cd-keya skoro kupiłeś grę? Wykorzystaj ten co masz dołączony do kupionej gry.

No dobra,jak tak zrobię ,to będzie to legalne. Będę mógł legalnie grać w multiplayer?