Cod 4 mi sie zacina

witam mam taki problem

mam gre call of duty 4 i gdy gram to tak po 15 min grania komp mi sie tak zacina ze tylko restart pomaga. dlaczego tak sie dzieje???

parametry kompa

procesor: intel core 2 duo 2x 3.00Ghz

grafika:geforce 9600GT 512mb

ram: 4gb

plyta głowna: asus

bardzo prosze o pomoc lub link do stronki gdzie taki problem jest juz opisany z gory thx :?

Z innymi grami też tak się dzieje ? Mi to wygląda na przegrzewanie się kompa, sprawdź jakie masz temp (programy: everest, speedfan, hardware monitor lub inne)

Podaj jeszcze zasilacz (marka i moc) bo może nie wyrabia i powoduje zawieszanie kompa.

A jaki masz OS stery do grafiki?

sprzęt spełnia wymagania przestaw w opcjach bo morze masz na maksa

następnie sterowniki sprawdź starsze wersje jeżeli masz najnowsze i nie wiemy cz to się dzieje we wszystkich grach

cz tylko w tej jak dawno go odkurzałeś w środku , grałem na o wiele słabszym sprzęcie w tą grę oczywiście nie na najwyższych detalach i nie było problemu gra się w ogóle nie cięła

169.21_forceware_winxp_32bit_international_whqOpis

Karta wideo NVIDIA GeForce 7300 GT (256 MB)DDR3

Intel Celeron D 335, 2800 MHz

2048 MB (PC3200 DDR SDRAM) . Zasilacz to masz do swojego sprzętu na pewno minimum 400W

Po pierwsze przycinki występują mniej więcej po 15 minutach grania, po drugie na full detalach to mi działa bez zacinki więc parametry są w porządku.

Zainstaluj najnowsze stery do grafiki i Direct X. Aha i sprawdz czy nie masz bajzlu z kodekami. Mi wymienione rzeczy robiły problemy z CoD 4. A chyba z 2 miechy na kompie P DC 2ghz 4gb ram ddr2 800 i gf 9600gt grałem na zasilaczu Ibox 400W i bylo ok :slight_smile:

ja mam sasilacz 450w i kompa mam dopiero 4 dni wiec zakurzony nie bedzie sprawdze temperatury jescze czy sie nie przegrzewa ale dziwne by to bylo ze nowiutki komp z 5 wiatrakami sie przegrzewa. a co do sterownikow to podajcie jakie są najnowsze.

p.s. gram tez w gothic 3 i lekko go przycina tez… i zauwazylem na jednym z programow ze przy normalnym uzytkowaniu kompa nie grajac w nic to grafika ma temperature 34 stopnie C. a procek 15-17 stopni C.

A jaka marka tego zasilacza?

(obstawiam Procomp, Tracer albo Feel)

zasilacz marki Chieftec

zonk ! :smiley:

Otwórz grę w oknie, uruchom coda i monitoruj temperatury.

a to cos nie tak z zasilaczem??? :?

i wracaajac do gothic 3 to czemu na takim sprzecie go lekko przycina “stopuje” nawet wylaczylem cienie. cos mi sie wydaje za grafika chyba nie wspołgra z plyta glowna. :?

Zasilacz oki :wink:

Co do gothica, to raczej normalne, gra ma bardzo nie zoptymalizowany silnik graficzny…

e za słaba grafa musisz kupić gtx 280 :lol:

gralem w gre w oknie o na krcie dochodzilo do 48 stopni C nie wiencej wiec karta sie nie przegrzewa… jutro jade z kompem do serwisu albo naprawia problem albo wymienie karte na 9800 gtx

dzinkowa za pomoc

pantera166 , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

pantera166, spróbuj jeszcze zainstalowac najnowsze sterowniki do grafiki.