COD 4 Modern Warfare 2 problem z grafika

Mam spory problem kupilem orginal gry COD 4 Modern Warfare 2 i nie moge odpalic gry

mam karte graficzne ATI Mobility Radeon X19000 with 256 mb GDDR3

gdy startuje gre z wlaczonym Support DXT textures formats gra sie wlancza lecz mam niewidoczne i zmazane litery (kompletnie nieczytelne…)

jak wylanczam Support DXT textures formats przy starcie gry wraca mi do windowsa i wyskakuje taki error:

Create2DTexture( 3_cursor3,64,64,0,861165636) failed: 8876086c =

Invalid call

Mam najnowsze sterowniki karty itd viste 32 bitowa laptopa firmy fujitsu siemiens i 2 gb ramu ( wgralem tez sarsze sterowniki ale nie pomoglo ;/) procesor Intel Core 2 cpu

Bardzo prosze o pomoc wydalem na ta gre ponad 100 zl i denerwuje mnie to ze nie moge zagrac z kolegami przez internet.

Ile masz RAM’u? Spróbuj pozmieniać rozdzielczość pulpitu :slight_smile:

mam 2 gb i viste 32 bity home premium, bo mialem tez cod 4 modern warfare 1 i mi dzialalo puki nie uaktualnilem sobie sterow do karty graficznej po tem mialem ten sam blad;/ tylko ze nie wiem jaka wersje mialem wtedy. Przeinstalowalbym kompa ale nie mam hasla do neo i tu jest problem.

bo twoja karta chyba nie posiada pixel shader 3 tylko 2 więc raczej nie pograsz

Najlepiej będzie jak usuniesz całkowicie sterowniki od karty graficznej i po ponownym uruchomieniu komputera zainstalujesz najnowsze sterowniki ze strony producenta. Jeżeli to nie pomoże to tak jak mówił “djkamil09061991” raczej sobie nie pograsz.