COD 4 - Problem z MP

witam! mam obecnie problem z grą Cod4: modern warfare. problem/błąd ten pojawia się tylko w grze Multiplayer.

nie chodzi tu akurat o PB (punk buster’a), który miałem i zwalczyłem…

ale przejdźmy do rzeczy:

gdy gram, różnie - czasem godzinkę, czasem 15min. i nagle wyskakuje mi błąd, że plik iw3mp.exe jest niepoprawny, czy jakoś tak… łatwiej mówiąc, chodzi tu o ten błąd, co pozwala wysłać błędy do Microsoft’a lub nie wysyłać błędów. na pewno wiecie o co chodzi. no i pierw jak grałem to nie było to aż takie częste zjawisko, ale ostatnio wyskakiwało mi to po jednej rundzie…

najgorsze jest to, że grę mam oryginalną. instalowałem jedynie patch’a i PB.

nie wkurzałoby mnie to, jeśli by się wszystkich nabitych PD (pkt) nie traciło przy tym błędzie. dużo razy nabiłem już sobie dwa lvl, nagle wyskakuje błąd i wszystko od nowa. gra automatycznie zostaje wyłączana. zastanawiałem się nad tym czy to nie wina procesora. mam minimalnie gorszy od wymaganego, ale wtedy nie wyskakiwałby taki błąd, tylko cały komp. sam by się wyłączył z przegrzania… grę przeinstalowywałem dwa razy. ciągle to samo…

dzięki za wszelką pomoc. pozdrowienia!

Powiedz kumplowi żeby ci przesłał ten plik i go podmienisz

Przeinstaluj gre

mam identyczny problem tyle ze mój komp spełnia wymagania gry bez problemu: Athlon 64 x4 6000, 4gb ramu, karta asus 8600 gts

próbowałem nowe, stare sterowniki od płyty, karty graficznej i karty dźwiękowej

próbowałem nawet grac na win xp 64 bit i nic w kółko ten sam błąd

wszystkie patch-e oczywiście zainstalowane