CoD Black Ops

Witam

Mam zamiar kupić sobie jakąś grę typu FPS. Na początku chciałem zaopatrzyć się w black ops II, jednak zniechęciło mnie to iż akcja dzieję się w przyszłości.

Czy można jeszcze spotkać ludzi na serwerach black ops? Czy może lepszy wyborem będzie MW 3? Na jakich detalach zagram posiadając taki sprzęt:

intel q6600 quad 2.4GHz

3gb ram

Radeon hd 4850 1gb gddr5

Ludzi na Serwerach w BO czy MW3 spotkasz spokojnie gdyż rzesza ludzi gra na takich gierkach, lecz szczerze polecam BF3 :slight_smile:

gracz12345 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Ostatnio grałem w Black Opsa jakieś 3 miesiące temu i nie było najmniejszego problemu ze znalezieniem serwerów do gry. Podejrzewam, że w MW3 jest jeszcze lepiej, bo gra wyszła stosunkowo niedawno.

@ lordjahu

Na tym komputerze raczej nie zagra w BF3, za słaby sprzęt. No chyba że ktoś lubi mieć pokaz slajdów na monitorze, uruchomić się uruchomi, przyjemność z gry będzie żadna.

Detale w MW3 i BO? Zależy też od rozdzielczości, na średnich powinno ruszyć.

@ freeq52

Wiesz, ja nawet nie napisałem że może zagrać na tym sprzęcie w ten tytuł - tylko napomniałem co polecam. Ale wróćmy to meritum sprawy - powinno ruszyć na w/w ustawieniach - zawsze można zrezygnować z Antyalizingu na rzecz płynności akcji :slight_smile: