CoD: MW- wersja Goty czy normalna

(Igo Rak) #1

Witam. Mam problem. Otóż ostatnio przeglądałem sklepy internetowe i myślę nad zakupem CoD:MW. Ale jest pytanie, którą wersję kupić, Goty czy normalną. Słyszałem ,że przy Goty gra się zacina. No i nie wiem ,którą kupić. I jeszcze jedno. Czy ta gra u mnie zadziała. Pomocy! Czekam na szybką odp.

Parametry komputera:

Procesor: Intel® Pentium® 4 CPU 2.80 GHz

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 7300 GT

Ram: 1GB

P.S Znalazłem dwie wersje tej gry. Wersja Goty jest tańsza.

Linki:

Normalna: http://icomp.pl/produkty.php?sid=gry_pc-12

Goty: http://icomp.pl/produkty.php?sid=gry_pc-26

(Rst00) #2

Różnica polega tylko na tym, że edycja Goty jest już spachowana i nie musisz ściągać patcha (1.6) który ma bodajże 260 MB. Dodatkowo jak będziesz chciał grać na multi to i tak będziesz musiał zrobić update do 1.7 (jakieś 30 MB chyba). Różnicy w wydajności raczej nie ma, tylko poprawione bugi :slight_smile:

(Igo Rak) #3

A mógłbyś mi wytłumaczyć co to jest ten cały patch, bo ja nie ogarniam. :expressionless:

I czy jak kupię wersję Goty to będzie się zacinała, będą lagi itd. Bo jakby były lagi,gra się by zacinała , to kupię normalną.

P.S Bo kampanie w cod:mw przeszłem u kolegi ,no i chcę kupić tą grę ,żeby pograć w multi i czasami w kampanie zagrać. Bo na piracie multi nie działa.

(sadaj72) #4

Wszystko jedno co kupisz, i tak będziesz musiał zaktualizować grę, w wersji goty będziesz miał do ściągnięcia kilkadziesiąt MB, w wersji normalnej kilkaset.

(silvver) #5

To zbiór poprawek do gry, które m.in. usuwają błędy, lub mogą balansować rozgrywkę etc.

Do rozgrywki przez internet (multi) zawsze jest wymagana najnowsza wersja gry.

Nie ma znaczenia, j.w. i tak będziesz musiał zaktualizować do najnowszej wersji aby pograć w multi.

(Onimusza666) #6

Musisz mieć patcha 1.7 bo inaczej nie pograsz w sieci :stuck_out_tongue:

(Igo Rak) #7

To chyba kupię wersję Goty. Bo

1. Jest tańsza.

2.Dodają nowe mapy.

1. W Goty ściągam kilkadziesiąt mb a w zwykłej kilkaset.

Dzięki za pomoc.