CoD: MW2 MP i cheaty

Witam. Chciałbym z kolegą zagrać sobie w CoD: MW2 prywatny mecz, jednak chcielibyśmy pobawić się cheatami. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy za coś takiego dostalibyśmy bana na konto?

By ci zbanowali steama ale nie wiem na ile.

Dodane 24.01.2010 (N) 11:10

Chyba że znalazłeś Non steam xD

Ban na stałe, którego nie można ściągnąć.

kijek - tworzysz serwer i wyłączasz VAC. Nie mam CoD, ale wiem, że jest możliwe wyłączenie VAC, więc jak się poszukasz w opcjach, to powinna być możliwość wyłączenia VAC, więc wtedy bana nie powinieneś dostać.

Ten ban jest na IP?

Bo jak ci zbanują jednego steama to pewnie zrobisz drugiego.

Raczej ban na Steam ID, bo niektórzy mają zmienne.

I co mu po tym, jak będzie musiał kupić nowe gry? Widać, że nie wiesz, na jakiej zasadzie działa Steam :P.

Aaaa tak klucz mu zbanują.

O ilu w ogóle mu zbanują gram codziennie w MW2 już widać ja wychodzą cziterzy na serwerach i banów nie dostają…

Mój przyjaciel z gry BlackSun używał SpeedHacka i brał każdego z noża.Vipper to zgłosił a bana jakoś nie dostał xD

Tu macie co nieco o VAC http://supportwiki.steampowered.com/pl/ … _%28VAC%29

Jeżeli dostaniesz bana przez VAC to dostajesz na Konto STEAM = nie możesz grać na żadnym serwerze z VAC (w żadną grę korzystającą z VAC) = nie możesz grać w ligach = musisz założyć nowe konto + kupić nowe gry

  • Usunąć haki

Hm… tylko jak tego VACa wyłączyć? W grze takiej opcji niema, pewnie jest dostępna przez konsolę, ale konsola jest zablokowana, ponieważ umożliwiała grę w trybach, które są niedostępne normalnie w menu.

Pogrzebię trochę w plikach konfiguracyjnych gry, tak w ogóle, to ciekawe, czy za to bym bana nie dostał…

Chyba nie ma Vaca w prywatnym ale lepiej się kogoś spytaj kto bardziej się zna na steamie niż ja bo jeszcze cię zbanują.

Tylko kogo? Do ludzi ze Steam pisał przecież nie będę.

W operacjach specjalnych przez neta chyba vaca nie ma

Możliwe, że niema, ale chcielibyśmy zagrać przeciwko sobie, zresztą operacje specjalne już nam się znudziły. Pobawiłem się trochę plikami konfiguracyjnymi i niestety nie znalazłem nic, co by mogło wyłączyć VAC. Próbowałem też aktywować konsolę i w plikach konfiguracyjnych wszystko jest dobrze, więc pewnie Steam, lub sama gra blokuje dostęp do konsoli. Jeśli mam być szczery, to żałuję, że mam oryginalną grę, tacy z non-steam mają więcej trybów rozgrywki, odblokowaną konsolę.

podam ci steama znajomego może on ci pomoże:

komandorcliff

Dodane 24.01.2010 (N) 13:16

Możliwe że jest niedostępny

Ok, spróbuję do niego zagadać.

powiedz że masz jego steam od “wolfa”

taki mam nick w mw2