CoD: MW2 MP i cheaty

(kijek) #1

Witam. Chciałbym z kolegą zagrać sobie w CoD: MW2 prywatny mecz, jednak chcielibyśmy pobawić się cheatami. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy za coś takiego dostalibyśmy bana na konto?

(Jan0506) #2

By ci zbanowali steama ale nie wiem na ile.

-- Dodane 24.01.2010 (N) 11:10 --

Chyba że znalazłeś Non steam xD

(przemek7525) #3

Ban na stałe, którego nie można ściągnąć.

kijek - tworzysz serwer i wyłączasz VAC. Nie mam CoD, ale wiem, że jest możliwe wyłączenie VAC, więc jak się poszukasz w opcjach, to powinna być możliwość wyłączenia VAC, więc wtedy bana nie powinieneś dostać.

(Jan0506) #4

Ten ban jest na IP?

Bo jak ci zbanują jednego steama to pewnie zrobisz drugiego.

(przemek7525) #5

Raczej ban na Steam ID, bo niektórzy mają zmienne.

I co mu po tym, jak będzie musiał kupić nowe gry? Widać, że nie wiesz, na jakiej zasadzie działa Steam :P.

(Jan0506) #6

Aaaa tak klucz mu zbanują.

(Patryk91 Nh) #7

O ilu w ogóle mu zbanują gram codziennie w MW2 już widać ja wychodzą cziterzy na serwerach i banów nie dostają...

(Jan0506) #8

Mój przyjaciel z gry BlackSun używał SpeedHacka i brał każdego z noża.Vipper to zgłosił a bana jakoś nie dostał xD

(Erufenrito) #9

Tu macie co nieco o VAC http://supportwiki.steampowered.com/pl/ ... _%28VAC%29

Jeżeli dostaniesz bana przez VAC to dostajesz na Konto STEAM = nie możesz grać na żadnym serwerze z VAC (w żadną grę korzystającą z VAC) = nie możesz grać w ligach = musisz założyć nowe konto + kupić nowe gry

(Jan0506) #10
  • Usunąć haki

(kijek) #11

Hm... tylko jak tego VACa wyłączyć? W grze takiej opcji niema, pewnie jest dostępna przez konsolę, ale konsola jest zablokowana, ponieważ umożliwiała grę w trybach, które są niedostępne normalnie w menu.

Pogrzebię trochę w plikach konfiguracyjnych gry, tak w ogóle, to ciekawe, czy za to bym bana nie dostał...

(Jan0506) #12

Chyba nie ma Vaca w prywatnym ale lepiej się kogoś spytaj kto bardziej się zna na steamie niż ja bo jeszcze cię zbanują.

(kijek) #13

Tylko kogo? Do ludzi ze Steam pisał przecież nie będę.

(Jan0506) #14

W operacjach specjalnych przez neta chyba vaca nie ma

(kijek) #15

Możliwe, że niema, ale chcielibyśmy zagrać przeciwko sobie, zresztą operacje specjalne już nam się znudziły. Pobawiłem się trochę plikami konfiguracyjnymi i niestety nie znalazłem nic, co by mogło wyłączyć VAC. Próbowałem też aktywować konsolę i w plikach konfiguracyjnych wszystko jest dobrze, więc pewnie Steam, lub sama gra blokuje dostęp do konsoli. Jeśli mam być szczery, to żałuję, że mam oryginalną grę, tacy z non-steam mają więcej trybów rozgrywki, odblokowaną konsolę.

(Jan0506) #16

podam ci steama znajomego może on ci pomoże:

komandorcliff

-- Dodane 24.01.2010 (N) 13:16 --

Możliwe że jest niedostępny

(kijek) #17

Ok, spróbuję do niego zagadać.

(Jan0506) #18

powiedz że masz jego steam od "wolfa"

taki mam nick w mw2