CoD: MW2 Nie można połączyć się z hostem


(kijek) #1

Jeszcze wczoraj mogłem sobie normalnie pograć w Call of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer bez żadnych problemów, jednak dziś gdy tylko włączam grę pokazuje mi się wciąż komunikat "Nie można połączyć z hostem", gdy tylko go zamykam pojawia się nowy i tak w kółko. Co może powodować ten błąd i jak się tego pozbyć?


(Patryk94) #2

Po pierwsze czy gra jest oryginalna?


(kijek) #3

Gdyby niebyła, to bym nie pisał.


(Onimusza666) #4

Blokuje porty Antywirus albo zapora-wyłącz i sprawdź.Jaki net? jak używasz rutera to sprawdź przekierowanie portów. :stuck_out_tongue:


(kijek) #5

Zapora nie blokuje portów, Antywirus tak samo. Rutera nie używam.


(Patrykol270) #6

NAT otwarty?? Skoro gra oryginalna do zadzwoń do supportu;) z tylu instrukcji masz numer


(PpIiNnGgWwIiNn) #7

A moze poprostu uzywales Aima lub WH wszyscy sie smieja z systemu VAC ale czasami cos tam wykryje ? Albo poprostu probuj do upadlago dolaczyc sie do gry. Mi tez czesto wyskakuje ten komunikat , czasem dopiero za 7 - 8 razem laczy.


(kijek) #8

Nie, nie używam tego syfu, choć czasem mam taką chęć po otrzymaniu dziesięciu headów. Gdy będę miał już działający sprzęt, to będę próbował do upadłego i powiem, co z tego wyszło.


(Onimusza666) #9

A mi coś dziś porobiło się z grą że gra działa w ''oknie'' tzn.w małym i dużym[monitor panoramiczny] dziwnie się gra jak jest pasek na górze-grafika też jakaś dziwna :!: Nie wiem jak to naprawić :?: wydaje mi się że musiałem coś nacisnąć na klawiaturze :?: nigdy z czymś takim się nie spotkałem. #-o