CoD: MW2 po meczu wywala do menu


(kijek) #1

Witam. Od wczoraj mam pewien problem z grą Call Of Duty: Modern Warfare 2 Multiplayer. Po każdym meczu gra wraca do menu, jakbym został wywalony z lobby, ale taka informacja się nie pojawia. Czy wy też macie taki problem?

Dodatkowo co jakiś czas pokazuje mi się taka informacja http://img684.imageshack.us/img684/430/inforp.png jednak żadne uaktualnienie nie jest pobierane.


(Ub2134) #2

Niestety potwierdzam.

To ma chyba coś wspólnego z tym komunikatem http://img709.imageshack.us/img709/4964/mw2s.jpg - od rana mi się to pokazywało, wywalając mnie po meczu. Teraz wywala mnie bez żadnego powiadomienia, dodatkowo ekran podsumowania gry się zepsuł :]


(kijek) #3

Właśnie, ekran podsumowania gry jest trochę przezroczysty i czasem trudno z niego coś odczytać.


(qbans-88) #4

potwierdzam u mnie to samo. Ekran podsumowania gry trochę przezroczysty i wywala do menu po meczu. Ponoć ma wyjść na dniach jakaś popoprawka to może to naprawią


(Bambosz107) #5

A czy staty sie zapisują? Bo też mam ten problem i nie sprawdzałem, może ktoś z Was wie...


(Ub2134) #6

U mnie już działa prawidłowo :slight_smile:


(kijek) #7

Uf... u mnie też dobrze, ale też czasem wywala się jakiś błąd o niezgodności plików znajdujących się na serwerze z moimi. Pojawia się też czasem komunikat o aktualizacji listy gier. Ciekawe, czy odblokują te wszystkie, do których dostęp był tylko przez konsolę.

Tak! Właśnie zassało mi się przed chwilą jakieś uaktualnienie. Uh... ale nowej listy gier, to ja nie widzę ;/

Eh... a czy teraz u was po wybraniu z menu "Graj" pojawia się komunikat "Łączenie z IWNet", który niema zamiaru zniknąć?