CoD MW2 zawiecha przy ladowaniu misji

Witam

Mam taki problem. Mianowicie gdy chce wybrać misje tj pierwszy misja w 3 akcie gra podczas ładowania gra sie wiesza na amen pozostaje tylko restart kompa. Dodam ze gra jest org. i we wcześniejszych misjach nie bylo żadnego problemu. Co z tym zrobić? Płytka tez nowiutka żadnych rysek nie wiem co może być przyczyna. Konf. komp

Gf 7600GtIntel dual Core 1.6

dzięki za pomoc!

pozdrawiam

Dodane 21.11.2009 (So) 21:58

Ma ktoś jakiś pomysł?:slight_smile:

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Napisz to jakoś zrozumiale, a nie tak chaotycznie. Ile ramu masz ? Jak się wiesza ?

Mam 1 gb ramu. W połowie lądowania misji zatrzymuje się i mop nie reaguje na nic tylko pozostaje rest. Nie iwem czemu akurat tylko w tej misji :? a tak to wszystko ładnie mi śmiga

Na jakich detalach grasz i na jakiej rozdziałce ? Stery masz najnowsze ? directx ? Reset steama nie pomaga ?

Gram na średnich detalach-zalecane wiec szalu niema powinno być ok:). Co do sterowników to jakiś czas temu aktualnilem a direct najnowszy. Ale dzis sprobuje jeszcze raz te stery pobrać .

No cóż czytając twój post mam parę pytań.

  1. Jakiego masz Windowsa lub innego OSa? Jeśli Vistę to masz zdecydowanie za mało RAMu. Jeśli Xp-ka to średnio. Na przyszłość radze dokupić jeszcze z 1-2 GB RAM-U

  2. Po drugie refreshuj swoje stery DirectX-y i stery do karty graficznej.

  3. Pokombinuj w ustawieniach Gry/ Zamknij wszystkie niepotrzebne programy przed graniem które zżerają pamięć np. wszystkie klienty, BitTorrent srorent, Skype ,GG, Jakieś aktualizacje może nawet wyłącz antywirusa, pozamykaj wszystkie programy na pasku zadań które są ci kompletnie nie potrzebne w ten sposób zyskasz na pamięci. I zainstaluj program Everest tak żebyś mógł monitorować ile masz wolnej pamięci itp.

  4. Jeśli to nie pomoże to przeinstaluj gierkę.

  5. Zrób sobie testy 3D markami i innymi żebyś mógł zoptymalizować rozgrywkę.

  6. Jeśli to wszystko nie pomaga to musisz zainwestować w lepszy sprzęt chociaż trochę.

:slight_smile: No to tyle!

Os to Windows Xp. Wiem ze mało ramu ale odkładam kaskę na nowe części(od razy chciałem procek ram i kartę graficzną wymioenic) Taki błąd mi wyskaczyl “CreateCube Texture(*reflection_probe5,64,0,21) failed 887608a=Not aivalable”

Przy jakiej misji tak ci wyskakuje ?

W MP możesz normalnie grać ?

Przy pierwszej misji 3 aktu. Multi chodzi cacy tak samo jak pozostałe misje. Tylko przy tej jest za wiecha. Pobieram jeszce raz sterowniki do karty i zobaczymy co z tego wyjdzie!:slight_smile:

otwórz steam/moje gry/cod6/właściwości/pliki lokalne i daj sprawdz integralność cache gry

Czy to jest ta misja w zimie? Że idziesz kawałek w lesie a potem atakujesz jakąś łódź podwodną ?