CoD- slajdy

Grywam czasmi w Call of Duty (1.1). Głównie na opcji Multiplayer i mam pewien problem. Często zamiast płynnej gry są po prostu slajdy. Tak sie nie da grać. Mam neostrade 128 i np. na serwerze neostrady wszystko sie tnie, a na serwerze jakiegos innego clanu wszystko jest ok. Od czego to zależy? Do tego czasami pojawia mi się na środku wkranu napis: Connection Interrupd czy jakoś tak. Wtedy naprawde jest dziko, bo ściąga mnie do ścian albo jak idę to do tyłu. Co to jest?

Tak to juz jest nesostrada ma to do siebie ze predkosc sie wacha ,niema stalej wiec granie wtakie gry mozesz sobie odpuscic to jest katorga kiedy nagle zaczyna ci slajdem nawalac obraz szok

Normalne lagi, nic pozatym :0 wszedzie sie zadazaja :slight_smile: jak masz siec do zagraj po lanie, napewno nieuswiadczych lagow

Nie ma rady na laga ja mam łącze ok. 900 kbs a i tak jak gralem w AmericanArmy, CoD, czy juz ostatnio Joint Operations to ciagle mialem lagi nie mozna bylo zaczac gry. Moze dlatego ze mam WLAN`a

PS. :zdrowie:

Instalowałem nawet patcha (1.4), ale wogóle wtedy nie mogłem nawet wyswietlic listy serwerow. Na serwerach zagranicznych nie zdarzyl mi sie lag ani razu! !!

Ty chyba zartujesz??! nie ma mowy aby predkosc Neostrady sie wahala! Pewnie jest problem ze zle skonfigurowanym firewallem, lub po prostu to jest jakis wolny serwer na ktorym grasz. Ja mam Neostrade 320kb/s i gram np. z kuzynem z Berlina ktory ma jakies 800kb/s tez czasami gramy w gry FPP w multiplayer’ze i nawet jemu czasem przycina gre, ale wtedy zmieniamy serwer na inny i jest wszystko OK! wydaje mi sie ze Twoje 128kb/s to za malo na niektorych serwerach…

No, jesteś w błędzie, bo na lagi narzekają wszyscy na serwerze. Jak przejde na inny serwer wszystko chodzi jak na singlu. myslałem tylko ze mozna temu jakos zapobiec.