COD WARZONE nie włącza się

Cześć
Ostatnio pobrałem COD Warzone i dało się normalnie grać, po pewnym czasie zaczęło mi wywalać z gierki na pulpit i mimo wszelakich prób konfiguracji ustawień graficznych, priorytetów w menadżerze zadań nie udało mi się rozwiązać problemu. Podkręciłem więc mojego ryzena 3 1200 z 3.1 do 3.8 i teraz gdy próbuję odpalić Call of Duty Warzone, słychać muzyke z menu tylko z wielkimi przesterami i widać po prostu czarny ekran a po chwili gra się wyłącza. Próbowałem reinstalować ale nie pomogło. Pomocy! :unamused:

Na jakiej platformie zakupiłeś grę i jaką masz specyfikację komputera.

Jak było dobrze na początku, to podkręcanie procka nie ma wpływu na działanie gry. Mogło za to zachwiać stabilnością całego systemu.

Zakupiłem na Battle.net.
MSI GE FORCE GTX 1050 Ti 4gb
Ryzen 3 1200 3.8GHz (OC)
8gb RAM
i płyta ASRock AB350 PRO4

Na początku było dobrze, ale już przed podkręceniem wywalało mnie z CODa po kilku minutach gry :confused:

Dobrze było przez godzinę? Dzień? Tydzień? Miesiąc?

Co instalowałeś w międzyczasie? Jak temperatury?

Ten komputer ledwo styka na minimalne wymagania gry :confused:
Nawet jeśli uda ci się odpalić, to raczej przyjemności miał nie będziesz, szczególnie w grze kompetytywnej.

Pierwszy dzień po instalacji gierka śmigała, następnego dnia w dzień mi ją wywalało ale zmieniałem różne ustawienia i chodziło, po kilku godzinach wieczorem dało się grać. Wczoraj w dzień mi chodziło normalnie i wieczorem po 1.5 godzinny prób i błędów wciąż wywalało mi z giery.
W między czasie nie instalowałem nic, temperatury w gierce karty graficznej to okolo 62 stopni a CPU 55.

Ale po instalacji gra mi działała, na minimalnych mam około 80 fpsów i dało się grać :confused:

Activision zna ten błąd wywalania do systemu, jak i kilka innych większych, bądź mniejszych. Zapowiedział, że będzie patch dostępny za jakiś czas, który ma usunąć, bądź naprawić te błędy.

eror

Taki błąd wyskakuje

No to świetnie tylko mi ten błąd wyewoluował z wywalania z gierki do nie włączania się :smiley: Mam nadzieję że to też ogarną :wink:

Póki co, jedynie możesz przeinstalować gierkę, przedtem usuwając ją z rejestru. O ile to coś pomoże.

A jak stoisz że sterownikami?

Zainstalowałem najnowsze nvidii, windowsa też zaktualizowałem

Już nie mam czarnego ekranu po włączeniu gry, tylko widzę intro i po kilku sekundach pojawia się błąd:

wafao

Mam doslownie to samo, tylko mi nigdy nie dziala ta gra. Pobralem i tak bylo, odinstalowywalem i instalowalem, updejtowalem karte graficzna ale nadal nie dzialalo. jesli naprawiles to daj znac jak dzieki.

siema
mam podobny problem
po instalacji i kliknięciu graj pokazuje się komunikat że " trwa rozgrywka", a po kilku sek. znów jest guzik “graj”
mam takie spostrzeżenie że dużo osób które ma grafe GE FORCE GTX 1050 Ti nie może pograć. ja też mam też te grafe.
może to tego wina