Cod warzone nie wykrywa monitora

Gra nie uruchamia się po aktualizacji i pokazuje się komunikat cod ktoś wie co zrobić?

Pisać do supportu, może spece nie są w chorobie i znają się na problemie lepiej niż random z forum.

Nie można napisać do supportu z tego co wiem. Można wybrać ankietę błędów w której nie ma tego tematu. Mam ten sam problem i nic nie działa. Restart, re instal NIC. Jeśli ktoś naprawił ten błąd lub wie co kolwiek na ten temat prosiłbym o informacje. Pozdrawiam

Już da się napisac, ale ja sresetowalem ustawienia graficzne NVIDIA. Prawy przycisk na pulpicie później panel sterowania następnie zarządzanie ustawieniami 3D i przywróć. U mnie to zadziaalo i działa cały czas

1 polubienie

W związku z tym, że z Activision nie da się skontaktowć i brak jest pomysłu na rozwiązanie problemu to ja go znalazłem. W przypadku lapka wystarczy podpiąć go kablem hdmi np. do TV na czas uruchamiania gry, a jak się odpali to po prostu odpiąć kabel. Pozdro 600.

Mi pomogło wejście np w Panel Nvidia > Zarządzanie ustawieniami 3D następnie > Ustawienia programu Wybieramy Call of Duty poprzez kliknięcie Dodaj i następnie wyłączamy Automatyczne przełaczanie wyświetlaczy klikamy Zastosuj i gotowe