Cod2 + problem z instalacją


(gremlin_) #1

mam taki problem generalnie chce sobie zainstalować call of duty 2 na moim windows seven i z autorun wyskakuje "niezarejestrowana biblioteka" jak się wbije w płytę i odpalę setup.exe to "Błąd podczas przeprowadzania transformacji. Sprawdź czy pytanie ścieżki transformacji są prawidłowe. F:\2057.mst" z góry dzięki za pomoc całą noc już siedzie i do teraz jakoś nic nie mogę wskórać...


(Patryk94) #2

ja pamietam, ze zainstalowalem to poprzez setup, albo jakis inny plik na plytce. poprobuj wszystkie z zakonczeniem exe. oczywiscie musisz najpierw wejsc w pliki plyty, bo gra nie jest kompatybilna pod wzgledem instalacyjnym w windows7 :slight_smile:


(gremlin_) #3

no po wejście w ten plik exe wyskakuje właśnie to "niezarejestrowana biblioteka" , także myśle że to będzie coś w rejestrach albo w tych bibliotekach tylko nie za bardzo wiem jak się do tego zabrać..


(Patryk94) #4

spróbuj może przeczyścić rejestr i dysk programem CCleaner

http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr ... 13061.html

poproboj odpalic instalator w trybie zgodnosci i jako odministrator.

trudno mi ci pomoc, bo ja odpalilem setup.exe i wszystko bylo juz ok :frowning:


(gremlin_) #5

próbowałem już odnowić rejestr ale jakoś nie chce nie wiem czy to jakoś spatchować czy jak


(Patryk94) #6

ilu bitowy system masz?


(gremlin_) #7

mam 32 bity


(Lookazzss) #8

Z autorunem miałem tak samo. Ale już po odpaleniu setup.exe żadnych problemów i gra się zainstalowała. Oryginalna. Windows 7 Enterprise 64 bit.


(Fanboj O) #9

Jeśli gra jest oryginalna i takie problemy sprawia, to może dlatego, że w systemie jest zainstalowany-obecny jakiś program do dysków wirualnych. Niektóre oryginały tak właśnie na tego typu soft reagują.


#10

gremlin_ , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, przenoszę do odpowiedniego działu.