COD4 - Oczekiwanie na autoryzacje klucza CD

Witam

Dzisiaj, podczas próby połączenia z jakimkolwiek serwerem w Call of Duty 4, wyświetla się komunikat “Oczekiwanie na autoryzacje klucza CD…” i po 10 próbach połączenia gra zwraca błąd.

Popytałem trochę na ten temat wujka Googla i część osób twierdzi że problem leży po stronie serwerów Activision, a część, że winna jest wadliwa instalacja (nic nie zmieniałem w plikach na kompie, żadnych nowych instalacji/deinstalacji).

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat??

Miał ktoś podobny problem??

Gra oczywiście legalna, wcześniej wszystko działało bez zarzutu.

Też tak czasem mam, zwykle wystarczy odczekać 30 minut i potem działa jak należy. Przypadek COD4 potwierdza tezę, że zabezpieczenia antypirackie szkodzą legalnym posiadaczom gier. Z drugiej strony serwery autoryzacji też są winne.

Wlasnie ma ten sam problem od 30 minut nie moge sie polaczyc wiec pewnie jakis problem jest u nich.

pozdrawiam

właśnie robię reinstalkę gry, jeżeli coś pomoże, to dam znać, ale wątpię:(

Dodane 20.06.2010 (N) 21:03

tak jak myślałem - nic to nie dało:( na dodatek nie wyszukuje mi jeszcze żadnego serwera

próbowałem się łączyć przez xfire - też fail

kurcze, kupi człowiek oryginalną grę, a nacierpi się bardziej niż pirat…

Nadal nie dziala pierwszy raz mam cos takiego a gre mam juz 2 lata nie wiem co sie stalo serwery mi znajduje i pokazuje ile osob jest na serwerze jak zacznie ci dzialac daj znac

Witam,

Mam ten sam problem, tj najpierw nie mogłem wejść na żaden serwer ponieważ po 10 sekundach łączenia i oglądania napisu “Oczekiwanie na autoryzacje klucza CD…” rozłączało, a później nawet przestałem znajdować serwery…

Przeinstalowałem gre, od nowa spaczowałem, ale nadal nie działa.

Może to wina Activision i ich serwerów, a może nie warto inwestować w org gry skoro takie problemy z tego są…

A jakie wyjście? granie na piracie w multi ma taki sens jak otworzenie domu publicznego w Iranie - żadnego. a właśnie w multi jest najlepsza zabawa;(

i to ma być wg Ciebie Przebarze wyjście? Zakładanie że gram na piracie? Jesteś śmieszny!

Temat ten jest jednym aktywnym jaki znalazłem za pomocą wujka googla i pisząc w nim liczyłem na jakieś sensowne rady, a nie insynuowanie że nie działa mi gra bo gram na piracie!

Jeśli tak, to czemu gra działała w piątek, a dziś już nie?

Gwoli wyjaśnienia, posiadam oryginalną wersję COD4 od dnia premiery.

Spokojnie, ja nic takiego nie powiedziałem;)

odniosłem się tylko do zdania

Swoistą “alternatywą” do oryginałów są piraty i miałem na myśli ogólny problem, nie konkretnie twoją kopię gry, jaka by ona nie była.

Jak wiadomo, zabezpieczenia zazwyczaj najbardziej uderzają w użytkowników oryginalnych kopii.

Przykro mi, że źle zinterpretowałeś moją wypowiedź:(

A co do sensownych rad, na najbardziej sensowną wydaje się być czekanie:(

Dodane 21.06.2010 (Pn) 8:09

A wracając do tematu - wszytsko już gra i buczy. Serwery się wyszukują i z zalogowaniem nie ma najmniejszych problemów;)

No proszę, a jednak gra i buczy i w ogóle się kręci…

Rozumiem teraz że miałeś na myśli ogólny problem piractwa oraz ten drugi problem walki z piractwem który najbardziej odbija się na posiadaczach oryginalnych kopii gier.

Tak jak napisałem wyżej, działa, szkoda tylko że przeinstalowałem przez to grę.

Dzięki za dobrą radę