Cod7 Problem z Directx

Witam. Pożyczyłem od kolegi oryginalnego Cod7 bo niedawno sobie go kupił. U niego gra działa dobrzei nie ma problemów. Zainstalowałem u mnie. I jest tak włączam grę i potem biorę nowa. Potem pokazuje mi sie jak ja siedze na krześle elektrycznym i potem przypominają mu sie misje. I po tym jak na samym końcy jest twarz zacina mi sie gra i pisze taki komunikat direct3ddevice9::Present failed: driver internal error (-2005530585). Co robić?

Moja konfa kompa:

NVidia n force 520nl

Procek Amd athlon II 245 2,9GHz

Grafka Ati radeon 4350 HD 512MB

Windows XP sp3

http://www.google.pl/search?q=direct3dd … =firefox-a

Dodane 23.11.2010 (Wt) 16:00

cod-black-ops-podczas-wczytywania-misji-wyskakuje-blad-t421471-15.html

tylko że to co tam jest nie pomaga

Zainstalowałem najnowsze stery , Directx i ten c++ ten z tej płytki. Patcha też i nic nie pomaga. Co robić?

To oznacza że nie pograsz, podziękuj Treyarch. Zresztą nie ty jeden, ja mam ten sam problem. Miejmy nadzieje że wydadzą patcha który to poprawi…

Ta gra za dużo obciąża procka ,karta graficzna jest mało ważna , u mnie też był błąd direX walczyłem z tym 2dni -w multi mogłem pograć chwilę,a w singla wcale.

Mam procka C2D E6850 3ghz .grafa GeForce 8800gts.640mb. 2GB Ram, Windows XP Professional sp3.

Direx/a mam z BBC2 i zainstalowałem stery do grafy 260.99 (wcześniej miałem 182.06) Singla przeszedłem-w mullti gram czasami gra się przycina,skacze ping -gra jest nie dopracowana,prawie każdy ma z nią jakieś problemy :twisted: Wydaje mi się że masz za słabego procka , gdzieś czytałem że gość miał Althona 3000+ i gra mu się krashowała.

No nie wiem czy napewno mam słabego procka bo nawet wszystko wyłącze to i tak to samo. Procek jest 2 rdzeniowy to nie najgorszy chyba. No to nie wiem też zainstaluje te directx z bbc2 bo też mam i może starsze stery od grafy może to coś pomoże a jak nie to będe jeszcze pisał :smiley:

Dodane 23.11.2010 (Wt) 19:38

Ah szkoda ale Directx z BBC2 nic nie dał i starsze stery tak samo. No już nie wiem i nie mam pojęcia co zrobić. Nie macie pomysłów?

Steam automatycznie instaluje patche, które wyszły 3 dni temu. Po ich instalacji u nie których osób znikają crashe gry.

U mnie ten patch nadal nie naprawił ciągłego przycinana się multi gdy single i zombi chodzi dobrze.

o a u mnie na odwrót. Działa teraz Multi ale zombie i single nie chce. No dobra narazie zadowolę się multi a może następny Patch naprawi mi Single :slight_smile:

Dodane 27.11.2010 (So) 10:52

a takie pytanie czy jakoś da sie inaczej sciągnąć patcha niż przez steam?