Codeki do Windows XP Profesional

Witam . Ostatnio pobrałem filmy 3gp . Niestety nie mam jeszcze kabla USB do telefonu więc chciałem je obejrzeć na kompie . I tu pojawia się problem gdy włączyłem film to obraz był tragiczny tak jakbym na słońce patrzył ledwo zarysy postaci było widać . Włączyłem inne filmy i było tak samo . Wiem że trzeba zainstalować codek ale nie wiem jaki będzie pasował do mojego kompa zainstalowałem parę ale nic . Proszę o szybką pomoc

a nie możesz pobrać jakiegoś odtwarzacza obsługującego ten format.

http://www.dobreprogramy.pl/Odtwarzacze … ws,22.html

“Media Player Classic Home Cinema” chyba to odtwarza

Właśnie o to chodzi muszę mieć codek żeby mieć dobry obraz bo to nie zależy od programu . A po za tym na specjalnym programie też próbowałem

u4e niestety nie działa pobrałem pełny i nadal obraz jest do bani

pobierz K-Lite Mega Codec pack

i odtwarzacz MAX Zoom Player.

Poza tym jeśli chodzi tak o zwiększenie (mocne) jakości to raczej to nic nieda bo format to 3gp.Jego rozdzielczość przeznaczona jest na urządzenia przenośne (telefony, mp4…) telefonu czyli chyba 170x240px, nie tylko słaba rozdzielczość ale duży procent kompresji dają mały komfort oglądania takich filmów na kompie :smiley:

Ale mi nie chodzi o rozdzielczość tylko tak z każdym filmem się robi nie da się oglądać

Dodane 03.09.2010 (Pt) 20:37

Już rozwiązałem problem . Gdyby ktoś miał kiedyś taki problem to tu rozwiązanie :

Pobieramy program BESTplayer 2.106(beta) . Klikamy otwórz i w Plik typu : wybieramy wszystkie pliki i szukamy naszego filmu 3gp . Włączmy go i czekamy aż się załaduje i gdy już będzie działać i będzie zły obraz to robicie tak : opcje>>obraz>>sposób wyświetlania obrazu>>Renderer obrazu:(wybieracie VMR-7 ( Windows XP) )a w Tryb VMR: (wybieracie Windowless Klikacie zastosuj i dajecie ok . I już wszystko w porządku . Ten program działa też do innych formatów filmów nie tylko 3gp .

Mam nadzieje że to się przyda