Codename Pnazers: Cold War - program przestał działać

Witam!

 

Mam problem z wspomnianą w tytule grą. Kiedy ją odpalam po kilku sekundach wyskakuje błąd że program przestał działać i trzeba go zamknąć. Denerwuje mnie to bo już pare gier też tak ma (np. M&B Warband).

Nie mam żadnych toolbarów i itp. rzeczy. Czyściłem kompa AVG i 2 razy odinstalowywałem grę ale nic nie pomogło. Proszę o pomoc!

Sterowniki zainstalowane ? Gra oryginalna ?

Sterowniki aktualne i gra w pełni oryginalna.

Jaki system ? Podaj specyfikację komputera.

Windows 7 professional. GeForce GT 9600 2 GB pamięci (karta dobra bo bf3 chodzi normalnie). Procesor AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6000 + | 3.10 GHz.

Możliwe że są problemy z trybem zgodności. Spróbuj w nim odpalić grę.

Ale w czym? :slight_smile: W trybie zgodności o.O ? Napisz jak mam to zrobić…

Prawym przyciskiem myszy na skrócie - właściwości - tryb zgodności, zaznacz uruchom w trybie zgodności z win Xp, zastosuj i uruchom. 

Znalazłem już i uruchomiłem ale nadal to samo :(. Na innych forach pisało że mam jeszcze zmienić parę opcji poniżej ale nic nie dało…jakieś pomysły ? :confused:

Może to dziwnie zabrzmi, ale może AVG blokuje Ci grę ? Wyłącz antywira i spróbuj odpalić 

Nic nie dało :(. Myślałem że chodzi o pamięć więc usunąłem z 6-7 gier ale to też nic nie daje…chyba musze zmienić kompa chociaż dziwi mnie to że bf3 i bo2 chodzą bez problemu a takie gry jak: Tropico 4, M&B Warband, właśnie Codename Panzers itp…chyba nie chodzi tu o sprzęt po prostu coś musi blokować gry, jakiś proces może ale co to może być? :confused: