Codwawmp.exe generuje rożnego rodzaju błędy

Witam!

Od jakiegoś czasu,chyba dwa tygodnie nie mogę pograć ,a zwłaszcza w CoDWaW multiplayer.Gra jest oryginalna i uaktualniona do wersji 1.7.Mój system to XP Prof.SP3 ze wszystkimi poprawkami.Błędy objawiaja się jak już powiedziałem na różne sposoby i dzieje się to zwykle w momencie ładowania nowej mapy.A przykładowe komunikaty to:

-DirectX napotkał nieodwracalny błąd.Zajrzyj do pliku readme w celu poszukania możliwych rozwiązań.

-Exeption unhantled caught.

Directa uaktualniłem do najnowszej wersji,a co do sterowników karty to błędy pojawiaja się niezależnie od ich wersji bo próbowałem je zmieniać.Roibiłem także przywracanie systemu za pomocą Xpress Recovery 2 do czystej instalacji.Reinstalowałem grę i to również na nic.W związku z tym prosze o pomoc,bo podejrzewam jakieś brudy w systemie i chciałbym się ich pozbyć.Co do programu antywirusowego to posiadam Avirę Personal i systemowego firewall.

Podobne objawy miałem gdy miałem problem z ramem. Wyskakiwały mi różne dziwne komunikaty o directx, były problemy z uruchamianiem gier itp.

Sprawdź pamięć memtestem.

Dziękuję za podpowiedź.Co prawda nie testowałem pamięci memtestem,bo kiedy ostatnio to robiłem program nie wskazał,zadnych błędów,ale wyjałem je tylko ze slotów,poczyściłem styki i przełozyłem jedną kość.Na razie jest lepiej jak było,błędy chyba ustały.Potestuje do jutra i zobacze co dalej.Miałeś nosa,ze to moze pamięci szwankują.