Codzienny BlueScreen, Nie wiem co zrobić :(

Codziennie gdy gram coś robię po czasie wyskakuje mi tzw. Blue Screen z którym nie mam pojęcia co zrobić, zapobiec mu… Jestem strasznie wkurzony bo nie mogę sobie pograć w gry ani porozmawiać z kumplami bo co jakiś czas to wyskakuję. Dodaje zdjęcie jak to wygląda, zdjęcie jest z dzisiaj. BARDZO PROSZĘ O POMOC!

 

LINK DO ZDJECIA_      _ https://scr.hu/00mJdD

 

Skorzystaj z zestawu narzędzi o nazwie Ultimate Boot CD. Przetestuj: procesor, pamięć ram oraz sprawdź sprawność dysku twardego. To tyle ile da się poradzić na szybko. Aby pozbyć się BSOD’a trzeba wyeliminować jego przyczynę. Niekiedy nawet problem może stanowić obudowa pełna pyłu i kurzu, który oblepia podzespoły komputera. Wtedy rzecz jasna pomoże usunięcie fizycznych zanieczyszczeń z elementów komputera. Zapewne przydałoby się też pomonitorować temperatury podzespołów takich jak płyta główna, procesor, pamięć, karta grafiki. Musisz wszystko dokładnie posprawdzać wtedy zapewne przyczyna się znajdzie.

Chcialbys o tym porozmawiac na przyklad na teamspeaku/skype-ie? Moze jakos to rozwiazemy uzywajac TeamViewera czy w inny sposób