Cofającą się postać w Call Of Duty Black Ops ( multi)

Witma od dłuższego czasu nęka mnie jeden dość frustrujący problem z Codem, mianowicie jak gram na multi i sobie gdzieś biegnę to zdarza się że nagle cofnie mnie 5-7 metrów albo jak strzelam do przeciwnika i on mnie zabije to na killcamie wygląda jak bym się na niego patrzał i nic nie robił. Zaznaczam że wcześniej nie miałem takich problemów, zmienianie wymagań z minimalnych na maksymalne i odwrotnie nic nie daje, oraz takich problemow nie mam w BF Bad Company 2 (multi), tylko w Codzie. Podczas grania w coda mam odpalonego tylko steama (bo musze ;p ) a internet mam 1Mb/s ( strasznieeeeeeeeeee mało ;p ). Może mi ktoś powiedzieć dlaczego to mi się dzieje tylko w Codzie i dlaczego nie miałem takich problemow wcześniej.

Z góry dzięki za pomoc ;p

danieloso122 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Mi to wygląda na lagi. Jaki masz ping w tej grze? Ja jak miałem słabszy internet to też tak czasem miałem, tylko w innej grze.

Masz za wysoki ping. Graj na regionalnych serwerach.

Sęk w tym że ping mam tak od 70 do 200 więcej nigdy jeszcze nie miałem, i jest bez znaczenia czy gram na PL serwach czy na UK/DE etc.

Może masz poblokowane porty ? Internet masz stacjonarny czy mobilny ? Jaki region masz ustawiony w Steamie ?

Region w Steamai mam ustawiony na Polske, a żadnych portów nie mam poblokowanych, i takie akcje mam tylko w Cod-zie

Możliwe, że tracisz pakiety. Masz internet radiowy czy po kablu?

Internet mam po kablu, jednak zauważyłem że dość często po prostu się odłącza, i pewnie stad te ścinki, tylko nie wiem czy to wina routera czy dostawcy neta ;p

A jaki masz sygnał od routera? (ile kresek) .