Cofanie lewym przyciskiem myszki. Jak to rozwiązać?

Mam problem z moją myszką. Posiadam laptopa KIANO i mam do niego podłączoną bezprzewodową myszkę MODECOM MC-WM9 nie wiem czy to istotne no ale w razie czego to jest model mojej myszki. Mój problem polega na tym że pomimo że zmieniłam w ustawieniach przeglądarki OPERA żeby nie było gestów myszki to mimo to gdy klikam lewyn przyciskiem gdzieś na stronie to za którymś razem cofa mi do poprzedniej karty. Odnosze wrażenie że mam tak samo też z folderami. W ustawieniach komputera też coś starałam się zrobić ale bezskutecznie. Dodam że nie instalowałam żadnych dodatków do oprogramowania myszki ani nic w tym deseń. Wie ktoś jak zmienić żeby mi ten cholerny lewy przycisk nie cofał? Już nie daje rady z tym. Dodam, że podłączałam na krótki czas tą myszkę do innego laptopa i nie wydaje mi się żeby się tak cofało. Choć mogę się mylić. Ale podejrzewam błąd w ustawieniach laptopa, choć i tak nie wiem jak to ewentualnie rozwiązać.

Ja tak mam na PC jakoś mi się źle kliknie i najczęściej zamknie klika okien Opery a w najlepszym przypadku jedną kartę, gesty i podpowiedzi w chmurce też wyłączyłem.

Najlepiej zacząć od czystego rozruchu wtedy wkluczymy że to jakiś program / usługa od Kiano czy zainstalowana powoduje problem:

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

Wykonałam czysty rozruch, ale niestety problem wciąż występuje. Może jakieś inne pomysły? Byłabym bardzo wdzięczna za każde, które mogą pomóc rozwiązać problem. :sweat: