Cofanie wysyłania wiadomości w messengerze- dziwna sprawa

Witam. Mam problem z cofaniem wysłanych wiadomości w messengerze tzn. U większości znajomych mogę bez problemu “cofać wysłane wiadomości” natomiast u jednej koleżanki jakoś NIE MAM TEJ OPCJI, jest tylko “usuń u siebie”. Dziwna sprawa, ponieważ ona pisząc ze mną może cofać wysłanie wiadomości a ja pisząc z nią nie mogę…nie wiem czemu. Próbowałem czy z kolegą będę miał taki sam problem no i wszystko jest ok. Wie ktoś dlaczego pisząc z tą koleżanką nie mogę “cofać wysłanych wiadomości”? Dodam że jeszcze kiedyś sie dało…teraz nie, pozdrawiam.

Sprawdzaliście czy działa to jak ma ubity Messenger lub wyłączony telefon?

Jak zadziała to znaczy, że ona sobie magicznie aktywowała “przeczytałam” i nie ma już co usuwać (jakby Facebook zrobił kopię rozmowy na jej koncie).

Tak. Zawsze u niej działa, może nawet usuwać wysłane wiadomości z tygodnia i jeszcze wcześniej…btw. spróbowałem na komputerze zobaczyć czy da się usuwać i tam wszystko działa tak jak trzeba tzn. ja mogę cofać wysłane wiadomości oraz ona…więc problem jest w messengerze na telefonie…hmm tylko jaki? dodam że jeszcze z inną osobą też mam taki problem że ona może cofać a ja nie…co jest grane?

Może obsługa bazy z miliardem rekordów (konta użytkowników) staje się awykonalna.

Myślę, że wina leży po stronie właśnie messengera. Może być tak że u “jednych jest dobrze i działa a u innych nie”. Może kolejna aktualizacja messengera załata tę lukę.

Da się z tym żyć. Całkiem nieźle nawet. Po prostu czekaj na aktualizację, tyle.

Dokładnie.

A najwyżej pobierasz backup konta i usuwasz i jak musisz wracać to się zapisujesz na grupy uczelniane/studenckie i przy okazji jak było 5 tysięcy znaj to zaczynasz od zera i może nawet w wariancie “kto o mnie jeszcze pamięta…, piosenka im dała zapomnieć…”.