Cofnięcie ukrycia utworu w radiu playlisty na Spotify

Jak w temacie. Jest to wgl możliwe? Jeśli tak, to jak to wykonać? Jeśli nie to powinni dodać komunikat potwierdzający, by niczego nie ukryć przez przypadek. Tak nie powinno być.
“Nie puszczajcie tego”. Za dwa dni “Jednak chcę to z powrotem”. Powinno istnieć rozwiązanie.

Nie da się.

Jeżeli o to chodzi, to chyba jednak się da https://support.spotify.com/pl/article/undo-hidden-songs/

Czytałem to i tam piszą, że nie można, ale w składankach Daily Mix. Ja pytam o radio (opcja “Włącz radio playlisty”).

Jeśli się rzeczywiście nie da, to już do końca świata tego nie puszczą w wybranej stacji?

Nie wiem czemu, ale… wróciły utwory xD

Zrestartowałem spotify i… znioknęły. Głupieje to spotify coś.

Już tej opcji nie użyję!

Faktycznie w radio się nie da. Teraz kojarzę, kiedyś też szukałem tej opcji.

No ale… Wróciły te utwory do stacji jak włączyłem ją na innym urządzeniu. Normalnie masakra

Te stacje się jakoś odnawiają?

to ja już nie wiem :sweat_smile:

Tak.

Czyli jak ukryję utwór A 11 listopada, to ten utwór w radio wróci np. 5 lutego przyszłego roku? Mam na myśli tę samą stację.

Playlisty Daily są randomowe, playlisty Radio są stałe i bardzo rzadko się zmieniają.

Aha, czyli jak ukryję utwór w pewnej stacji to już go raczej nie usłyszę ponownie podczas odtwarzania tego radia. Dobrze kumam?

si :wink:

Może słoń :elephant: nadepnął na ucho :ear:t2: i nie słyszysz, że to remix?