Cokolwiek zrobie - laduje sie instalator Roxio :)

kiedys mialem takie cos jak program roxio do nagrywania plyt. program byl fajny, ale jako ze musialem zrobic sobie duzo miejsca go wywalilem. tyle ze cos sie poknocilo. otoz program sie nie usunal calkowicie, ale usunal sie czesciowo - mimo ze wywalilem go prawidlowo. usunal sie czesciowo w tym sensie ze potem czego sie dotknalem - wlaczal sie instalator roxio. tzn - probowalem usunac jakis katalog - wlaczal sie instalator roxio i dopiero trzeba bylo zrobic “cancel” zeby katalog wylecial.

teraz w winpatrolu zauwazylem ze siedza caly czas jakies elementy tego roxio. ale jak to wywalic? Gdzie to siedzi? program files oczyscilem. common files rowniez. nawet dysk sprawdzilem. nic

jak widac po nortonie security rowniez cos zostalo. i tez nie wiem jak to wywalic.

oczyscilem rejestr registry mechanics. i co? i nadal to siedzi - screen.

roxioaj8.jpg

roxio2dp7.jpg

probowalem windows installer cleanupem - niestety, wywalalo blad. wiec uzylem jv16. ten “podobno” usunal - na tyle skutecznie ze moglem usunac windows cleanupem.

okazalo sie ze niestety to nie takie proste. po prostu udalo mi sie w tym wykazie cleanupa “usunac” nazwe - teraz to swinstwo siedzi tam caly czas - tylko “bez nazwy” - zerknijcie na screena. na dodatek roxio oficjalnie widnieje jako proces w uslugach systemowych (narzedzia administracyjne - uslugi)

i co tutaj zrobic teraz?

ps-mam wrazenie ze teraz laduje sie troche rzadziej :slight_smile: ale i tak sie czasami laduje :frowning:

kichavq5.jpg

W systemie pozostały usługi Roxio.

Panel sterowania >>> Narzędzia Administracyjne >>> Usługi i wyszukujesz usługi Roxio listowane przez Winpatrol

Następnie prawy klik na usługę i Wybierasz Właściwości -> przepisujesz Nazwę usługi, kopiujesz Ścieżkę dostępu i wklejasz na forum.

A co do Nortona, to zobacz to.

sciezki sa puste. nic tam nie ma. a nazwy to:

RoxWatch9

RoxWatch

RoxUpnpServer

RoxMediaDB9

RoxMediaDB

RoxUpnpRenderer

Wklej do notatnika:

Plik >>> Zapisz jako >>> Wszystkie pliki >>> FIX. BAT

Następnie klikasz 2X na plik FIX. BAT

Sprawdź czy nie masz folderu w C:\Program Files\Common Files\Sonic Shared

Pokaż jeszcze zrzut ekranu z Winpatrol