ColdZlot 2014 - organizacja dojazdu

@Shaki

Aj, szkoda - tak to jest, jak człowiek zabiegany i czeka na pozwolenie od żony i takie tam ;p Może następnym razem.

 

W takim razie pytanie do obecnych - czy ktoś ma jeszcze jakieś miejsce wolne na mnie?

Ok dziadku, widzimy się w busie z Łodzi :slight_smile:

U mnie także te 4 punkty już odhaczone :slight_smile:

Maxiu - zajrzyj tutaj, bo mój temat był wcześniej i nie został przerzucony tu, więc lama Gryś wpisał się tam: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/460174-coldzlot-2014-organizacja-dojazdu/

TomisH - do zobaczenia zatem :slight_smile:

A z Mazur nikt się nie wybiera? :stuck_out_tongue:

Szukamy wolnych dwóch/trzech miejsc na transport z Wrocławia do Zamku.

Są jakieś opcje? 

 

 

A skąd dokładnie? :slight_smile:

Olsztyn najlepiej. Bo mam pociąg jakoś po 8 rano ale w grupie raźniej :slight_smile:

 

Przez Białystok? :slight_smile:

Nie. Toruń, Poznań… Trochę nie w tę stronę, chociaż nie takie rzeczy PKP serwowało jak relacja Katowice - Gdynia przez Olsztyn :stuck_out_tongue:

Dzisiaj spełniłem ostatni punkt na mojej liście, zapłata poszła :wink: Reszta już zrobiona, spora zasługa w tym DjDziadka :wink:

Widać że większość osób ma problem z dostaniem się z Wrocka na Zamek. Może ktoś z redakcji będzie jechał?

Jeżeli ktoś nadal potrzebuje transportu z Wrocławia do Zamku i z powrotem to niech da znać - spokojnie wygospodarujemy kilka miejsc w autach.

@Krogulec

Czy danie tutaj znać drogi Krogulcu wchodzi w grę jeszcze. Bo niby mam już opracowany dojazd autokarowoPKSowy, ale autkiem było by przyjemniej - i mało miejsca zajmuje ;p 

No to można dopisać kolejne punty 

  1. W końcu spakowany

  2. Autko umyte, zwarte i gotowe do wyjazdu.

dozobaczenia jutro na zamku :slight_smile:

No już dzisiaj :slight_smile:

Ja również z Krakowa wolne miejsca w Fordzie Focusie kombi. Wygodne autko nawet z tyłu dużo miejsca. Maks 4 osoby, ale docelowo 3. Koszty oczywiście po równo na każdego. Zostaję na rozszerzony, więc raczej osoby, które zostają są poszukiwane. Ewentualnie jak nie będzie chętnych, to mogę zabrać kogoś kto i tak wraca w niedzielę. 

ale Cold Zlot już był ?

Shaki81 jakieś wolnego miejsca HZ są jeszcze? :wink:

Lol nie ten wątek :slight_smile: Brawo, tak się używa forum :slight_smile: