ColdZlot 2014 - organizacja dojazdu

Jeżeli będziecie jechać na ColdZlot samochodem i moglibyście kogoś wziąć to prosimy o zgłaszanie tego w tym wątku, analogicznie jeżeli chcielibyście się z kimś zabrać. Na pewno kilka miejsc wolnych będzie w autach redakcji - opcja dla osób, które chciałyby dojechać PKP/PKS do Wrocławia.

No to ja będę pierwszy - mam 3 miejsca w podróży do Hotelu i z powrotem do Wrocka - Wracam w poniedziałek

Na razie jadę z Djdziadkiem

Ja z Bielska-Białej będę podążał przez Żory pewnie, węzeł Sośnica i A4 w kierunku Wrocławia. Na tą chwilę 3 miejsca wolne.

Hej

 

Ja niestety jestem w rozjazdach i właśnie 17-18 stycznia mam ważne spotkania w Łodzi. W tej chwili mam dwie opcje (obie są jeszcze niewiadomą): czy wyjechać w sobotę rano i być w Lądku na czas, czy wyjechać w południe / po południu i przyjechać pod wieczór.  Ponadto do Łodzi jadę cudzym samochodem, więc ewentualny przyjazd na ColdZlot też będzie się odbywał cudzym autkiem lub busem. Gdyby ktoś jechał tą trasą, to proszę o kontakt (gdyby znalazł się jakiś kierowca, to najpewniej urwę się wcześniej…)

 

Ps. przy okazji polecam http://www.blablacar.pl/ (tanie, społecznościowe podróże).

Ja jestem z okolic Łodzi i z chęcią się z kimś zabiorę, niestety nie mam własnego transportu :wink:

Scorpions.B, czyli do Wrocka razem polskim b, a z Wrocka z Shakim :wink:

 

Hej,

znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce ?

Jak coś ja dojadę z Zielonej Góry (pociągiem do Wrocławia) - moje auto akurat w ten weekend jest potrzebne mojej Pani, więc musze kombinować.

dziadek, a konkretnie który bus? Też startuję z Łodzi :slight_smile:

 

jasne - to co? zaklepać miejsce ?

Pewnie bo  tłoczno zaczyna się robić :slight_smile:

Jeszcze powiedz mi o której mam być we Wrocławiu :slight_smile:

TomisH - rezerwacje będę robił w piątek, jak już wszystko dogram w pracy. Do Scrpions.B już już mam telefon, z nim będę się zdzwaniał, napiszę tutaj który Bus.

No to zostały jeszcze 2 miejsca

Scorpions.B - Potwierdź Shakiemu czy też chcesz się z nim zabrać z Wrocka i spowrotem do Wrocka

To co Scorpions.B - rezerwować miejsce dla Ciebie na trasie Wrocław - Lądek i z powrotem?

Mogę dać odpowiedź we wtorek? :wink: Wstępnie jestem jak najbardziej zainteresowany tym wolnym miejscem :wink:

jasne

Shaaaaakiii ;) 

 

Ty wiesz, ja wiem, więc uznajmy, że obaj wiemy. Ale gdybyś nie wiedział, to zarezerwuj mi tam u Ciebie malutkie miejsce. :wink: Proszę ładnie.

Shaki jeśli zostało Ci miejsce to poproszę :wink:

Panowie:

  1. Urlop - jest

  2. Opłata - poszła

  3. Rezerwacja biletów na transport do i z Wrocka (przyjazd: sobota 10:50 - wyjazd: poniedziałek 16:00) - załatwiona

  4. Transport z Wrocka na miejsce i z powrotem - załatwiony

Tak więc - do zobaczenia :stuck_out_tongue:

“loża” nadciąga - co prawda tylko część, ale i tak będzie wesoło :slight_smile:

Niestety Maxiu, tym razem byli szybsi od Ciebie, musisz kombinować kogoś innego